Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Marcin Najman już nigdy nie zawalczy? Specjalna akcja gwiazd Fame MMA

Zawodnicy i sędziowie organizacji Fame MMA połączyli siły w walce z Marcinem Najmanem. Chcą go wyrzucić nie tylko z aren sportowych, ale też z mediów społecznościowych.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Marcin Najman upominany przez sędziego w walce z 'Don Kasjo' YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Marcin Najman upominany przez sędziego w walce z 'Don Kasjo'

W organizacji Fame MMA nie ma już miejsca dla Marcina "El Testosterona" Najmana za skandal, jaki wywołał podczas walki z Kasjuszem Życińskim. W pojedynku na gali Fame MMA 8 Najman najpierw obalił, a potem kopnął rywala, za co został zdyskwalifikowany przez sędziego. Walka była bowiem zakontraktowana na zasadach boksu w małych rękawicach.

Zachowanie "El Testosterona", a także jego trenera Damiana Herczyka, który wpadł do klatki i wykręcił nogę Życińskiemu, doprowadzając do poważnej kontuzji, zbulwersowały opinię publiczną.

Sędzia Fame MMA Piotr Jarosz, który zapowiedział, że nigdy już nie wejdzie do oktagonu z Najmanem (więcej TUTAJ), zapoczątkował akcję pod hasztagiem #odlajkujnajmana, która ma na celu zakończyć działalność częstochowianina w sporcie, ale też w mediach społecznościowych.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Tyson Fury trenował na worku i nagle... Zobacz, co tam się wydarzyło!

Do akcji przyłączyli się już występujący w Fame MMA "Don Kasjo" i Marcin Malczyński, a także Wojciech Gola, współwłaściciel organizacji promującej gale typu freak fight. Wszyscy zachęcają internautów, żeby zamiast śledzenia Najmana zaczęli obserwować w mediach społecznościowych młodych zawodników, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w MMA.

Najman na razie nie może jednak narzekać na brak popularności. Jak zdradził, po sobotniej gali odebrał telefony od szefów dwóch największych organizacji MMA w Polsce z propozycją podpisania kontraktu.

Zobacz:
MMA. Marcin Najman nie powiedział ostatniego słowa? Dostał propozycje od dwóch organizacji

Oglądaj Polsat Boxing Night w WP Pilot

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1):
 • yes Zgłoś komentarz
  Może szefowie wspomnieli wcześniej Najmanowi, że jeżeli pokopie przeciwnika w boksie, to nie będzie musiał kończyć "swoich bijatyk"?
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×