KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Fame MMA. Podano, ile Najman miał zarobić za walkę z "Don Kasjo". To sześciocyfrowa kwota

Walką z Kasjuszem Życińskim Marcin Najman wywołał potworne zamieszanie. Kwota, jaką "El Testosteron" miał zagwarantowaną kontraktem za występ na Fame MMA 8 powala z nóg!

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Marcin El Testosteron Najman Materiały prasowe / FAME MMA / Na zdjęciu: Marcin El Testosteron Najman
Marcin Najman został zdyskwalifikowany za obalenie i kopnięcie Kasjusza Życińskiego w pojedynku bokserskim na Fame MMA 8. Zachowanie "El Testosterona" zbulwersowało nie tylko jego rywala, ale też ogromną większość obserwatorów.

41-letni Najman został dożywotnio wyrzucony z organizacji Fame MMA i prawdopodobnie nie otrzyma całości honorarium, jakie miał zagwarantowane kontraktem. Jak dowiedział się "Super Express", może chodzić o duże pieniądze.

"Znaczna część sumy wpłynie (decyzją Fame MMA - red.) na konto 'Don Kasjo', reszta trafi do Polskiego Związku MMA, by wesprzeć młodych i utalentowanych amatorów sztuk walk. O jakiej kwocie mowa? Według naszych nieoficjalnych ustaleń, Najman miał zarobić za walkę sześciocyfrową sumę (ok. 100 tys zł)" - czytamy na stronach gazety.

Najman nie zgadza się ze stanowiskiem Fame MMA i zapowiada podjęcie kroków prawnych. - Nie wiem o jakie rozwiązanie umowy chodzi, skoro skończyła się ona w dniu walki. Co do niewypłaconego wynagrodzenia zajmą się tym moi prawnicy - poinformował były pięściarz w mediach społecznościowych (więcej TUTAJ).

"Don Kasjo" przed walką, którą przypłacił kontuzją nogi i ręki, zarzucił Najmanowi romans z jedną z sióstr Godlewskich. - Życińskiego czeka pozew za to, jak mnie pomówił w sposób łajdacki przed galą. Czeka go proces i to o spore pieniądze - zakończył "El Testosteron".

Zobacz:
Fame MMA. "Kontuzja jest poważna". Nowe informacje o stanie zdrowia "Don Kasjo"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Tyson Fury trenował na worku i nagle... Zobacz, co tam się wydarzyło!
Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (21)
Zobacz więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×