Roy Jones Jr. czeka na walkę. Tak relaksował się przed starciem z Tysonem

Choć będzie to tylko walka pokazowa, to i tak miłośnicy boksu z niecierpliwością na nią czekają. W nocy z soboty na niedzielę zmierzą się Roy Jones jr. i Mike Tyson. Wiemy, jak przed tym starciem relaksował się ten pierwszy.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Roy Jones jr Getty Images / Valery Sharifulin\TASS / Na zdjęciu: Roy Jones jr
Roy Jones Jr. i Mike Tyson mają na swoich kontach bardzo dużo osiągnięć. Obaj mogą pochwalić się dużym gronem fanów. Choć kariery pokończyli już dość dawno, to nadal ciągnie ich do ringu. W związku z tym postanowili stoczyć walkę pokazową.

Media od jakiegoś czasu spekulują, że ten pojedynek tylko w teorii będzie pokazowy. Pojawia się sporo przewidywań, że obydwaj będą chcieli coś udowodnić i pokazać, że wcale nie zapomnieli, jak się walczy.

Wiemy już, jak czas przed tym pojedynkiem spędzał Roy Jones. Rywal Tysona wrzucił na Instagrama zdjęcie, na którym pozuje na balkonie, na tle fantastycznej panoramy. Widać, że jest dość spokojny, choć nie wiadomo, czy nie są to tylko pozory.

"Jeszcze tylko kilka godzin" - zauważył Roy Jones Jr pod tą migawką.

Walkę tych dwóch pięściarzy zakontraktowano na osiem dwuminutowych rund. Transmisja będzie dostępna między innymi na kanale Polsat Sport. Pojedynek rozpocznie się około godz. 3:00 w nocy z sobotę na niedzielę.

Czytaj także:
Artur Szpilka wyprawił urodziny... swojemu psu. "Synek kończy 7 lat"
Mike Tyson - Roy Jones Jr. Wielka kasa dla legendarnych bokserów. Sprawdź, ile mają zarobić

ZOBACZ WIDEO: Zobacz ciężki nokaut na Danielu Omielańczuku! Polak stracił przytomność na gali ACA 114 w Łodzi
Jakim wynikiem zakończy się ten pojedynek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×