Środkowy palec Roberta Kubicy! Polski kierowca "bohaterem" pewnego nagrania

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Robert Kubica pokazuje środkowy palec
Twitter / Robert Kubica pokazuje środkowy palec
zdjęcie autora artykułu

Na kilkanaście godzin przed starem Daytona 24h Roberta Kubicy nie opuszcza dobry humor. Polak żartobliwie pokazał środkowy palec na nagraniu nakręconym przez jego kolegę z zespołu.

W tym artykule dowiesz się o:

Kibice Roberta Kubicy odliczają już godziny do rozpoczęcia wyścigu Daytona. W tym roku będą mieli okazję ściskać kciuki za sukces krakowianina, który pojedzie w barwach zespołu High Class Racing.

Kierowcy intensywnie przygotowują się już do startu. Wśród nich Robert Kubica, który ma za sobą kilka treningów w samochodzie Oreca 07-Gibson. Łącznie team High Class Racing tworzy czterech kierowców. Oprócz reprezentanta Polski m.in. także Ferdinand Habsburg.

Austriak na brak zajęć przed wyścigiem nie może narzekać. Znalazł jednak czas, by pokazać kibicom, jak wyglądają przygotowania do Daytona 24 h od kuchni.

"Ostatnia sesja treningowa przed wyścigiem. Zapraszam Was na wycieczkę. Na końcu niespodzianka" - napisał na swoim Twitterze Habsburg. Warto obejrzeć wideo do końca, by zobaczyć na jaki żart pozwolił sobie Robert Kubica.

Polak, zupełnie niespodziewanie, pokazał do kamery środkowy palec. Oczywiście nie był to żaden wulgarny gest pod adresem kolegi z zespołu, ale forma żartu. Zobaczcie sami:

Wyścig Daytona 24h rozpocznie się w sobotni wieczór o 21:40 czasu polskiego.

Czytaj także: Nieprzespana noc Roberta Kubicy. Co czeka Polaka w słynnym wyścigu? Ekskluzywne nagrody na Daytona 24h. Robert Kubica może wygrać prawdziwe cacko

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piłkarz z Serie A uczcił pamięć Bryanta. Niezwykły popis!

Źródło artykułu: