Na pierwszy rzut oka to zdjęcie Bartosza Kurka może wywołać emocje. Spokojnie, Polak nie złamał prawa

Bartosz Kurek wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie z żoną w restauracji. Oczywiście para może pozwolić sobie na taki przywilej, bo na co dzień mieszka w Japonii.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa w Polsce od kilku miesięcy z większości restauracji można zamawiać jedzenie jedynie na wynos. Co innego w Japonii, gdzie mieszka najsłynniejsze polskie "siatkarskie małżeństwo" - Anna (z domu Grejman) i Bartosz Kurkowie.

Reprezentant Polski wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie z żoną w jednej z restauracji w miejscowości Nagoya, gdzie swoje mecze rozgrywa aktualny klub 33-latka - Wolfdogs Nagoya.

Kurek zdjęcie opatrzył jedynie dwoma emotikonkami - czerwonym sercem oraz kieliszkami szampana. Wrzutka spodobała się nie tylko Polakom. W komentarzach przewijają się bowiem wpisy po angielsku, japońsku czy włosku.

ZOBACZ WIDEO: #dziejsiewsporcie: ale figura! Wideo z Marią Szarapową podbija sieć

Dla Kurka to już drugi japoński klub. W 2016 r. siatkarz grał w JT Thunders z Hiroszimy. Później zawodnik wrócił do Polski, występował w Turcji i we Włoszech, a przed rokiem podpisał kontrakt z Wolfdogs Nagoya.

Kurek rozgrywa bardzo dobry sezon w Japonii. Jego ekipa plasuje się na trzecim miejscu, ale ma o dwa mecze rozegrane mniej od drugiego Panasonic Panthers.

Kurek i Grejman są ze sobą od kilku lat. Ślub wzięli pod koniec sierpnia zeszłego roku.

Czytaj też:
-> Oficjalnie: TVP ogłosiła transfer roku. Joanna Jędrzejczyk będzie jurorką w dużym show
-> Piękna aktorka dała kosza piłkarzowi. Szczegóły zdradziła publicznie

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×