Fame MMA 9. Kacper "Blonsky" Błoński - Sylwester Wardęga. Zapowiedź walki [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / @Fame MMA / Na zdjęciu: Kacper 'Blonsky' Błoński
YouTube / @Fame MMA / Na zdjęciu: Kacper 'Blonsky' Błoński
zdjęcie autora artykułu

W drugiej głównej walce sobotniego Fame MMA 9 zmierzą się Kacper "Blonsky" Błoński (1-0) i Sylwester Wardęga (0-0). Kto wyjdzie zwycięsko ze starcia youtuberów?

Słynny Sylwester Wardęga dopiero zadebiutuje w mieszanych sztukach walki, mimo że o pojedynku z jego udziałem mówiło się już od pierwszych edycji Fame MMA. Jego kanał na YouTubie osiągnął bardzo duży sukces i aktualnie jest szóstym co do popularności polskim kanałem pod względem liczby subskrybentów.

Twórca swoją popularność zdobył również poza granicami Polski. W 2014 roku zdobył nagrodę YouTube Rewind dzięki 118 milionom wyświetleń filmu z psem-pająkiem. Teraz youtuber nie zajmuje się jednak prankami, a materiałami o charakterze śledczym.

Jego konkurent, Kacper "Blonsky" Błoński, również musiał zaczekać na debiut w Fame MMA. O jego debiucie mówiono już w październiku 2019 roku. Wtedy informowano, że na szóstej edycji zmierzy się z Mateuszem Trąbką.

Ostatecznie Błoński pierwszy pojedynek stoczył podczas listopadowego Fame MMA 8, gdzie zmierzył się z Marcinem Dubielem. Autor hitu "Eluwina" wygrał przez jednogłośną decyzję.

Zobacz zapowiedź walki:

Fame MMA 9 odbędzie się w sobotę, 6 marca, w łódzkim Hotelu Hilton. Podczas wydarzenia dojdzie do dziesięciu pojedynków na zasadach mieszanych sztuk walki. Impreza transmitowana będzie w PPV. Relację z gali przeprowadzi WP SportoweFakty.

W głównych starciach wystąpią między innymi Patryk "Kizo" Woziński, Sylwester Wardęga, Marcin Malczyński, Jakub "Kubańczyk" Flas, Gabriel "Arab" Al-Sulwi, Kaper "Blonsky" Błoński, Paweł "Ponczek" Sikora, Patryk "Patrykos" Domke, Filip Zabielski i Mariusz "Hejter" Słoński.

Zobacz także: -> Fame MMA 9. "Kizo" poznał nowego rywala. Będzie walka raperów -> MMA. FEN 33. Kacper Formela zmierzy się z Damianem Frankiewiczem -> [url=/mma/926719/ufc-259-blachowicz-vs-adesanya-karta-walk-gdzie-ogladac]UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. Karta walk. Gdzie oglądać?

[/url]ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Szpilka wie, jak wzburzyć fanów

Źródło artykułu: