Skandaliczne zachowanie piłkarza. Po tym zagraniu sędzia natychmiast go wyrzucił [WIDEO]

Twitter / sports.ru / Skandaliczne zachowanie na meczu w Rosji

Takich zachowań nikt nie chce oglądać na piłkarskich boiskach. W trakcie meczu trzeciej ligi rosyjskiej Ilja Salnikow zaatakował swojego rywala. Został za to wyrzucony z boiska.

W tym artykule dowiesz się o:

W niedzielę, w meczu 17. kolejki trzeciej ligi rosyjskiej, drużyna Kamaza mierzyła się z zespołem z Czelabińska. W 27. minucie doszło do nieprzyjemnych sytuacji.

Gracz gości, Ilja Salnikow, próbował wyrzucić piłkę z autu, ale mocno utrudniał mu to zawodnik rywali. Zdenerwowany całą sytuacją Salnikow w końcu wykonał aut, ale rzucił piłką prosto w twarz przeciwnika.

Do akcji momentalnie wkroczył sędzia. Za niesportowe zachowanie ukarał go czerwoną kartką.

Mimo gry w przewadze, zawodnicy Kazama długo nie potrafili strzelić bramki. Zrobili to dopiero w 63., a następnie 67. minucie. Niedługo później z boiska został wyrzucony kolejny gracz Czelabińska - Nikita Paczenkin.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Kamaza. Na tę chwilę nie wiadomo, jaką karę za swoje zachowanie otrzyma Ilja Salnikow. Należy spodziewać się, że nie skończy się na zawieszeniu na jedno spotkanie.

Dzięki wygranej Kamaz awansował na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Do prowadzącej Tiumeni zespół traci zaledwie dwa "oczka". Czelabińsk jest szósty.

Piłkarz Lechii liczył na powołanie od Paulo Sousy. "Trochę kłuje w sercu"