"Zabiję tego sku******". Zadyma przed walką Floyd Mayweather - Logan Paul. W ruch poszły pięści

Olbrzymim zamieszaniem skończyła się promocyjna konferencja prasowa przed walką Floyda Mayweathera Jr. i Logana Paula. Brat znanego youtubera starcie okupił podbitym okiem.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Po ponad dwóch latach do bokserskiego ringu wraca Floyd Mayweather Jr, który 6 czerwca w Miami zmierzy się w walce pokazowej z youtuberem - Loganem Paulem. Do pierwszego starcia między obozami doszło już w nocy z czwartku na piątek polskiego czasu na konferencji prasowej.

W mediach społecznościowych przewija się nagranie, na którym Mayweather ostro dyskutuje z bratem swojego przeciwnika - Jakem Paulem. W pewnym momencie 24-latek niespodziewanie zdjął białą czapkę z głowy emerytowanego pięściarza (zobacz na poniższym wideo).

"Mam twój kapelusz" - krzyczał kilkukrotnie Paul, co doprowadzało do wściekłości Mayweathera. Doszło do ostrej szamotaniny, z której youtuber wyszedł z podbitym okiem. Jak pisze "Yahoo Sport", Paula uderzył ochroniarz 44-latka.

Jeden z najlepszych pięściarzy w historii był wyraźnie wściekły. "Zabiję tego sku******" - powtarzał przed kamerami.

Mayweather karierę zawodową zakończył z bilansem 50-0. W grudniu 2018 r. wrócił na ring i już w 1 rundzie pokazowej walki pokonał Tenshina Nasukawę. Pojedynek z Paulem zakontraktowany jest na 6 rund. 26-latek do tej pory stoczył jedną bokserską walkę - w listopadzie 2019 r. decyzją sędziów przegrał z innym youtuberem - KSI.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×