Fame MMA 10. Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański III. Zapowiedź walki [WIDEO]

Jedną z głównych walk gali Fame MMA 10, która w sobotę odbędzie się w łódzkim Hotelu Hilton, będzie starcie o pas wagi półśredniej. W nim zmierzą się Dawid Malczyński i Adrian "Polak" Polański.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Zapowiedź walki Dawid Malczyński - Adrian 'Polak' Polański YouTube / FAME MMA / Zapowiedź walki Dawid Malczyński - Adrian 'Polak' Polański
Ta rywalizacja ma już swoją historię. Panowie zmierzyli się dwukrotnie i na tę chwilę stan rywalizacji to remis.

W poprzednim starciu zwyciężył Adrian Polański, ale nie odebrał pasa wagi półśredniej Dawidowi Malczyńskiemu, ponieważ walka została zakontraktowana na ostatnią chwilę i odbyła się podczas wydarzenia z cyklu Fame MMA UK.

W oktagonie Malczyński stoczył pięć pojedynków. Poza porażką z "Polakiem" wygrał wszystkie starcia. Pokonywał Wojciecha Golę, Tomasza Olejnika, Amadeusza Roślika i Adriana Polańskiego.

Będący w ostatnim czasie na fali "Polak" z Fame MMA związany jest od początku. W formule MMA dla organizacji stoczył pięć walk. Przegrał dwa pierwsze starcia, ale później triumfował trzy razy z rzędu.

Ostatni pojedynek stoczył podczas wrześniowego Fame MMA 7. W kontrowersyjnych okolicznościach, po dyskwalifikacji, pokonał Amadeusza "Ferrariego" Roślika.

Zobacz zapowiedź walki:

Fame MMA 10 odbędzie się w sobotę, 15 maja, w łódzkim Hotelu Hilton. W walce wieczoru zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i znany z KSW i UFC Norman Parke.

Zobacz także:
-> Były mistrz wagi piórkowej kontra "Nitro" na KSW 61
-> Fame MMA. Don Kasjo i Norman Parke powalczą o nagrodę wartą fortunę

Czy obejrzysz Fame MMA 10?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×