KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

"Taniec z Gwiazdami". Jak wypadli "Juras" i Oliwia Bieniuk? Kto odpadł w 5. odcinku?

Piąty odcinek "Tańca z Gwiazdami" dostarczył wielu emocji. W polsatowskim show udział biorą m.in. Łukasz "Juras" Jurkowski i Oliwia Bieniuk. Kto odpadł z walki o Kryształową Kulę?

ŁW
Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz Newspix / Aleksander Majdański / Na zdjęciu: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
Tydzień temu z "Tańcem z Gwiazdami" pożegnała się Izabela Małysz. W grze o triumf w tanecznym show pozostali jeszcze Łukasz Jurkowski i Oliwia Bieniuk. To uczestnicy, którzy mają jakikolwiek związek ze sportem. "Juras" to zawodnik MMA, a 18-latka to z kolei córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej.

To właśnie Bieniuk jako pierwsza zatańczyła w piątym odcinku. Za jive'a dostała od jurorów 27 punktów. Tuż po niej na parkiet wyszedł "Juras", który zapowiadał gorące tango. "Najpierw tańczymy Tango... we trójkę w takiej choreografii, że mogliby dla bezpieczeństwa puścić po 22.00" - pisał na Instagramie. Zdaniem jurorów zasłużył na 31 punktów.

- Słuchajcie, nie chciałabym ani krzty ująć Wiktorii, ponieważ ona techniką tańca kładzie tutaj na głowę wszystkich. Natomiast, Paulina! Jak ty się cudownie wtopiłaś w ten pokaz. Po prostu jestem zszokowana. "Juras", wiesz że prawdziwego mężczyznę się poznaje po tym, jak tańczy tango - oceniła jurorka Iwona Pavlović.
Następnie doszło do pojedynków. Jurkowski i Omyła walczyli z Kingą Sawczuk i Jakubem Lipowskim. - Atencja była przeniesiona na twoje biodra, górę, twarz, wszystko. Kinga, uważam, że zmiażdżyłaś go technicznie - powiedział Michał Malitowski.

- Jesteś dla mnie tanecznym cudem, ale nie zaakceptuje kroków samby od pięty - dodała Pavlović. Jurorzy nie mogli dojść do porozumienia, ale ostatecznie trzy punkty trafiły do "Jurasa". Swój taneczny pojedynek w cha-cha z Kajrą i Rafałem Maserakiem przegrała za to Bieniuk, która przed ogłoszeniem werdyktu zajmowała ostatnie miejsce.

Według jurorów najsłabiej wypadli Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. "Juras" w tym odcinku zajął trzecie miejsce. Głosami widzów Bieniuk została ocalona i zatańczy w kolejnym odcinku. Kto odpadł w piątym odcinku "Tańca z Gwiazdami"? Po głosowaniu widzów z programem pożegnali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski.

Czytaj także:
Koniec wielkiej miłości. Sama to potwierdził
Zakopane. Dziennikarz TVP poszedł na Krupówki w takiej kurtce. "Horror"

ZOBACZ WIDEO: EFM Show 2. Zobacz najbardziej widowiskowe nokauty!
Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2)
 • yes Zgłoś komentarz
  Widzę na sportowe wydarzenie taneczne SF wysłała kilku ludzi. Tylu to chyba nie jest oddelegowanych nawet na jakieś Mistrzostwa Świata. Artykuły to oni piszą na wyścigi.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×