Stylizacja żony Bartosza Kurka robi furorę. Tak zareagował sam mąż

Bartosz i Anna Kurkowie spełniają się żyjąc w Japonii. Oboje są spełnieni jako siatkarze i w kraju Kwitnącej Wiśni łączą przyjemne z pożytecznym. To zresztą widać po siatkarce, która wręcz promienieje na zdjęciach.

AB
Anna Kurek Instagram / Na zdjęciu: Anna Kurek
Początkowo wydawało się, że wybór Japonii przez Bartosza Kurka będzie oznaczać sportową emeryturę. Tak jednak nie jest, ponieważ Polak stał się gwiazdą tamtejszej ekstraklasy i śmiało można powiedzieć, że wraz z małżonką odnaleźli się na drugim krańcu świata.

Po Annie Kurek widać to zresztą po zdjęciach, które ochoczo wrzuca na Instagrama. Szczególnie ostatni wpis spodobał się internautom. Siatkarka pokazała się w czarnej sukience z odważnym rozcięciem na lewej nodze. Do tej stylizacji dołożyła modne sportowe buty.

Fani byli zachwyceni, jednak jak się okazuje nie tylko oni. Pod największym wrażeniem był... sam Bartosz Kurek. Reprezentant Polski co prawda nie użył nawet słowa, ale wstawiona emoji przekazywała wszystkie jego uczucia.

Inni internauci zresztą nie byli gorsi: "Ale mega look!", "Jak to jest być tak pięknym?", "Pięknaś", "Sztos". To tylko przykładu kilku z setek pozytywnych komentarzy.

Zobacz także: Zawodnik KSW chce walczyć z kolejnym influencerem
Zobacz także: Rozenek o problemach Majdana

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: zobacz skok znanego dziennikarza telewizyjnego. Skok... narciarski!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×