Fame MMA 12. Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk i Kamila "Zusje" Smogulecka wracają do klatki. Obejrzyj ich walkę [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fame MMA / Kamila Wybrańczyk
Materiały prasowe / Fame MMA / Kamila Wybrańczyk
zdjęcie autora artykułu

Fame MMA przypomniało walkę między Kamilą "Kamiszką" Wybrańczyk (1-1) a Kamilą "Zusje" Smogulecką (1-2), do której doszło na Fame MMA 9. Obie panie powrócą do klatki w sobotę.

W tym artykule dowiesz się o:

"Zusje" zasłynęła po występie w teledysku do utworu "My Słowianie" autorstwa Cleo i Donatana, pięć lat temu. Wtedy Kamila Smogulecka posługiwała się pseudonimem "Luxuria Astaroth".

Od tamtej pory jej kariera przyspieszyła w zbyt szybkim tempie, co doprowadziło do poważnych problemów prywatnych i uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Z czasem jednak postanowiła się zmienić.

Postawiła na sport i podpisała umowę z Fame MMA. W klatce stoczyła trzy walki, w tym jedną zwycięską.

Z kolei o walce Kamili Wybrańczyk w MMA mówiło się już od dłuższego czasu. Przeciwko "Zusje" stoczyła debiutanckie starcie. Później przegrała z Martą "Linkimaster" Linkiewicz.

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut w Moskwie. Pierwszy cios widać dopiero na powtórce

W walce Smogulecka vs Wybrańczyk dużo się działo. W pierwszej rundzie "Kamiszka" zadała "Zusje" kilka bardzo mocnych ciosów, co skutkowało rozbiciem nosa modelki. Drugie starcie partnerka Artura Szpilki rozpoczęła od obalenia, a później przeszła do balachy. W końcu poddała przeciwniczkę!

Panie wrócą do oktagonu podczas sobotniego Fame MMA 12. Rywalką Smoguleckiej będzie Marta "Martirenti" Rentel, natomiast z Wybrańczyk skonfrontuje się Anna Andrzejewska.

Obejrzyj walkę:

Gala Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie. Pojedynek Marcina Wrzoska z Kasjuszem Życińskim będzie główną walką wieczoru. Poza tym w karcie zestawień są Marta Rentel, Kamila "Zusje" Smogulecka, Krzysztof Radzikowski czy Piotr "Bestia" Piechowiak. Impreza transmitowana będzie w PPV.

Zobacz także: -> Spięcie przed Fame MMA. Dziewczyna Szpilki nie oszczędzała rywalki -> Ojciec zamiast syna! Sensacyjna roszada w Fame MMA -> Najman zdjął koszulkę i pochwalił się nowym cackiem. "Ale z pana gangster"

Źródło artykułu:
Czy "Zusje" jest w tej chwili lepsza od Wybrańczyk?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)