Rzucił nią o telewizor, później uderzył. W mieszkaniu była kamera

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / twitter.com/bougieeats / Zac Stacy atakuje kobietę
Twitter / twitter.com/bougieeats / Zac Stacy atakuje kobietę
zdjęcie autora artykułu

30-letni mężczyzna uciekł z miejsca bestialskiego ataku i jest ścigany nakazem federalnym przez policję. W mediach społecznościowych udostępniono nagranie z byłą gwiazdą futbolu.

W tym artykule dowiesz się o:

Do sieci trafił szokujący film, na którym widać, jak były gracz NFL Zac Stacy (w latach 2013-15 występował w St. Louis Rams i New York Jets) uderza, a następnie rzuca swoją partnerkę Kristin Evans na... telewizor! Wszystko dzieje się na oczach ich 5-miesięcznego dziecka (patrz poniżej).

Evans błagała byłego zawodowego zawodnika, by się uspokoił, ale na niewiele się to zdało. Furiat uderza ją raz jeszcze pięścią. Nie wiadomo, co było powodem przemocy domowej. Nagranie z monitoringu mieszkania udostępniła na Twitterze przyjaciółka ofiary bestialskiego ataku.

"Przydarzyło się to mojej najlepszej przyjaciółce Kristin na oczach ich dziecka. Teraz, gdy wydano nakaz federalny, czuje się bezpiecznie, dzieląc się tym wideo. Zac Stacy uciekł z Florydy. Proszę zdemaskować tego potwora i pomóc go złapać" - czytamy w opisie materiału.

Zac Stacy urodził się w 1991 r. Został wybrany przez St. Louis Rams w drafcie do NFL w 2013 r. W kolejnych latach grał w barwach New York Jets (również w NFL), Saskatchewan Roughriders i Memphis Express. Karierę zakończył w trakcie sezonu w 2019 r.

Zobacz nagranie z ataku byłego sportowca na kobietę (UWAGA! Drastyczne sceny).

Zobacz: Tragiczna śmierć wojownika MMA. Fau Vake został pobity przez grupę mężczyzn

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (8)
avatar
Nautilus
19.11.2021
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
To jest rasizm, jak coś takiego można pokazać. A jednak zaczyna się o tych rzeczach głośno mówić, tak jak o sprawie Boatenga.  
avatar
Heracleion
19.11.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
ksenofobiczne video  BLM!  
avatar
otojaja
19.11.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Na oczach 5 miesięcznego dziecka !!! Pewnie dziecko będzie świadkiem, a po 20 latach pozwie ojca o odszkodowanie za traumę ! Co za kretyńskie teksty? Równie dobre jak" zabił matke 7 letnie Czytaj całość
avatar
Idal
18.11.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Murzyński gieroj i biała szm.ta. No cóż. Dostała to o co prosiła, bo przecież tylko BLM, a reszta się nie liczy.  
avatar
Grze-chotnik
18.11.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Sqrwiel!!