Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

"Paskudne". Władze Opola reagują na pomysł Królikowskiego

Antoni Królikowski wywołał skandal ogłaszając organizację walki MMA z udziałem sobowtórów Zełenskiego i Putina. Zareagować postanowiły władze Opola. "Organizatorzy pseudogali nie uprzedzali miasta o tak paskudnych pomysłach" - przekazano.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Antoni Królikowski wraz z sobowtórami Władimira Putina i Wołodymyra Zelenskiego YouTube / Royal Division / Twitter/Arkadiusz Wiśniewski / Na zdjęciu: Antoni Królikowski wraz z sobowtórami Władimira Putina i Wołodymyra Zelenskiego
W sobotę odbyła się konferencja prasowa poświęcona nowej organizacji freak fightów - Royal MMA. Za przedsięwzięciem stoi aktor Antoni Królikowski. Już wcześniej zapowiadał skandal i dotrzymał słowa.

Ogłoszona została bowiem walka… sobowtórów Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego. W momencie, gdy w Ukrainie trwa rosyjska inwazja i każdego dnia mordowani są cywile, w tym kobiety i dzieci.

Pomysł aktora spotkał się z ogromną falą krytyki. Zareagować postanowiły także władze Opola, gdzie miała zostać przeprowadzona gala.

"Nie ma mojej zgody na galę MMA, której elementem miałaby być walka pomiędzy Pseudoputinem itd." - napisał Arkadiusz Wiśniewski na Twitterze.

"Opole pomaga uchodźcom i walczącym Ukraińcom podobnie jak Polska. I będziemy to robić dalej. Organizatorzy pseudogali nie uprzedzali miasta o tak paskudnych pomysłach. Na pewno na to nie pozwolimy" - dodał prezydent miasta.

To nie pierwsza tego typu sytuacja związana z organizacją tzw. freak fightów. Kiedy Marcin Najman ogłosił, że jednym z jego współpracowników został były szef mafii pruszkowskiej, najpierw Kielce, a później Wieluń odmówiły Najmanowi możliwości przeprowadzenia gali MMA VIP 4. Ta ostatecznie odbyła się w Górze Kalwarii.

Czytaj także:
"Polska żenada" - piszą angielskie media. To o gali Antka Królikowskiego
Gigantyczny skandal. Wszystko nagrały kamery

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×