Matty Cash zabłysnął. Poprawnie wytypował finalistów mistrzostw świata

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty /  / Na zdjęciu: Matty Cash
WP SportoweFakty / / Na zdjęciu: Matty Cash
zdjęcie autora artykułu

Matty Cash, czyli ekspert co się zowie. Obrońca reprezentacji Polski dobrze wskazał zawodników, którzy zagrają w finale mistrzostw świata w snookerze. Przy okazji opowiedział o swojej pasji do tej dyscypliny.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=74572]

Matty Cash[/tag] wybrał się w środku tygodnia do Sheffield, żeby z bliska obserwować najlepszych snookerzystów rywalizujących o tytuł mistrza świata. Piłkarz Aston Villi i reprezentacji Polski to ogromny kibic tej dyscypliny. Pasję dzieli z bratem, który był z nim na miejscu.

- Jesteśmy wielkimi fanami Ronniego O'Sullivana. Uwielbiamy go. To jak uderza jest niesamowite. Za każdym razem mu kibicujemy - opowiadał Cash przed kamerami Eurosportu.

Nasz reprezentacyjny obrońca nieco się jednak zagalopował. Po tym jak stwierdził, że zawsze kibicuje O'Sullivanowi, zaczął opowiadać z sympatią o Juddzie Trumpie. Gdy został spytany, za kogo będzie trzymać kciuki gdyby doszło do wymarzonego przez niego finału, Cash odpowiedział, że jednak za Trumpa.

- Obaj są klasą dla samych siebie, ale jestem za Juddem. Chcę, żeby tutaj wygrał - odparł Cash.

Po upływie kilku dni od tej rozmowy... O'Sullivan z Tumpem rzeczywiście awansowali do finału mistrzostw świata. W niedzielę i poniedziałek będą ze sobą rywalizować o prestiżowy tytuł. Obaj w przeszłości wygrywali już te zawody.

Matty Cash nie tylko kibicuje najlepszym snookerzystom, ale też sama stara się doskonalić swoje umiejętności w tej dyscyplinie. Ostatnio poczynił nawet inwestycję w tym kierunku.

- Zamontowałem u siebie w domu nowy stół, więc gram więcej od brata. Teraz jestem trochę lepszy od niego, ale wcześniej to on mnie pokonywał - zdradził.

Zobacz też: Płacheta żegna się z Premier League Cash wskazał reprezentanta Polski gotowego na Premier League

ZOBACZ WIDEO: Z Pierwszej Piłki #6: Lewandowski jest z innej planety! Takich kozaków wcześniej nie mieliśmy

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
Husarzyk
1.05.2022
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Fajnie, że Matty Cash żyje nie tylko piłką nożną, ale też ma inne hobby, czyli snooker (lub kto woli bilard).  Może jeszcze kiedyś Cash zostanie polskim reprezentantem w snookerze?