Zabrała dzieci i uciekła z Turcji. Piękna żona wściekła się na Naniego

Piękna partnerka Naniego miała już dość życia w Stambule. Nalegała, aby piłkarz zgodził się na transfer do Chin. Portugalczyk jednak postawił na swoim i w Turcji został sam.

 Redakcja
Redakcja

Przed sezonem Nani zdecydował się na transfer do ligi tureckiej. 29-letni Portugalczyk podpisał kontrakt z Fenerbahce Stambuł. Niewiele jednak brakowało, a już po pół roku znowu zmieniłby pracodawcę. Wszystko przez żonę.

Daniela Martins od samego początku nie była za przeprowadzką do Turcji. Ostatecznie dała się namówić, ale po kilku miesiącach życia w Stambule nie ukrywała, że źle jej się żyje w tym mieście. Szansa na zmianę miejsca zamieszkania pojawiła się w styczniu.

Były piłkarz Manchesteru United dostał ofertę z Chin. Nani miał zarobić 10 milionów euro za sezon, a Fenerbahce 20 milionów euro ze sprzedaży. Daniela miała powiedzieć mężowi wprost, że ma zgodzić się na transfer. Portugalczyk jednak się sprzeciwił. Pomocnik odparł, że nie odejdzie z Fenerbahce, dopóki nie zdobędzie mistrzostwa Turcji.

Piękna partnerka piłkarza poważnie się wściekła z tego powodu. Tureckie media donoszą, że Daniela spakowała się, zabrała ze sobą dzieci i wróciła do rodzinnej Portugalii. Widać zatem, że w życiu prywatnym Naniego pojawił się poważny kryzys.

Zobaczcie zdjęcia żony portugalskiego gwiazdora.

Czy Nani powinien opuścić Turcję dla żony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (3)