Piękne dziewczyny wracają na polskie stadiony. Oto piękności gwiazd Ekstraklasy

Na poziom polskiego futbolu można narzekać. Trzeba jednak przyznać, że w naszej lidze trybuny są pełne pięknych kobiet. Zobaczcie atrakcyjne partnerki gwiazd Ekstraklasy.

 Redakcja
Redakcja
Newspix.pl/Piotr Kucza


Ciężkie treningi, sparingi, zmiany kadrowe - tak wyglądały ostatnie tygodnie w klubach polskiej Ekstraklasy. To już za nami, a nasi ligowcy wracają do gry o punkty.

Czekamy nie tylko na świetne mecze, ale także na piękne kobiety, które zagoszczą na trybunach stadionów. Wśród nich są żony, narzeczone i dziewczyny zawodników Ekstraklasy. Postanowiliśmy pokazać Wam najpiękniejsze z nich.

Oto one, WAGs polskiej Ekstraklasy. Zobaczcie.

Czekałeś na powrót polskiej Ekstraklasy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
 • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
  BEZWSTYDNIE PREZENTOWANE PIĘKNO KOBIETY TO ZŁO Z PIEKŁA RODEM !! JEDYNYM SPOSOBEM UNIKNIĘCIA TAKIEJ SYTUACJI JEST NAŚLADOWANIE WE WSZYSTKIM NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY!!! Cały show-biznes
  Czytaj całość
  to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!! Zastanów się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy wybierasz Boga??? ...Matka Boża w Fatimie, powiedziała do Hiacynty: „Grzechami, które pociągają najwięcej dusz do piekła, są grzechy nieczyste. Wymyślone zostaną pewne mody, które będą bardzo obrażać Boga. Osoby, które służą Bogu, nie mogą ulegać tym modom. W Kościele nie ma miejsca na mody. Bóg jest zawsze ten sam”....– „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu Przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost zostało za ten grzech potępionych” – mówi Święty Alfons Liguori....-"Kiedy wybije nasza ostatnia godzina, ustanie bicie naszego serca, wszystko się dla nas skończy, a więc i czas naszego zasługiwania i niezasługiwania. Takich, jakimi jesteśmy, spotka nas śmierć i tacy staniemy przed Chrystusem, Sędzią. Nasze błagalne wołania, nasze łzy, nasze akty żalu, które jeszcze na ziemi zdobyłyby serce Boga, mogłyby z nas, grzeszników, uczynić przy pomocy sakramentów, ludzi świętych; ale w owym momencie nie będą miały żadnej wartości; czas miłosierdzia minie i rozpocznie się czas sprawiedliwości"- mówił św Ojciec Pio. A przy okazji zadymy dnia dzisiejszego 14 lutego tzw Walentynki to gigantyczny biznes i ciała zaślepienie , bo prawdziwa miłość, to wartości duchowe.
  • Janusz Wójcik Zgłoś komentarz
   kasa misiu kasa co się nie robi dla miłości'''
   • Maciek Kowalski Zgłoś komentarz
    trochę przesadziłeś z tym piekłem... żeby trafić do piekła trzeba być złym... oni są po prostu raczej głupi :) on filoz biegający za skórzanym workiem całe życie.. ona lala
    Czytaj całość
    siedząca przed lustrem
    • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
     BEZWSTYDNIE PREZENTOWANE PIĘKNO KOBIETY TO ZŁO Z PIEKŁA RODEM !! JEDYNYM SPOSOBEM UNIKNIĘCIA TAKIEJ SYTUACJI JEST NAŚLADOWANIE WE WSZYSTKIM NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY!!! Cały show-biznes
     Czytaj całość
     to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!! Wybierasz się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy wybierasz Boga???