"Ronaldo, mój człowiek". Zobacz najlepsze memy po meczu Real vs Wolfsburg

Rewanżowy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt i VfL Wolfsburg wzbudził ogromne zainteresowanie wśród mediów i kibiców. Niektórzy liczyli na sensację, ale "Królewscy" nie zawiedli swoich fanów.

Redakcja
Redakcja

Po porażce 0:2 w Wolfsburgu piłkarze Realu Madryt znaleźli się pod ścianą. Zespół trenera Zinedine'a Zidane'a wytrzymał jednak presję i pokazał na Estadio Santiago Bernabeu, że ma charakter.

Straty z Wolfsburga zostały odrobione w dwie minuty - po golach Cristiano Ronaldo (w 16. i 17. minucie). - Dwa gole Ronaldo z Wolfsburgiem w 2 minuty. Mój człowiek - komentował w jednym z memów internetowych Robert Lewandowski.

Po przerwie do siatki rywali - po raz trzeci - trafił Ronaldo i awans Hiszpanów do półfinału LM stał się faktem. Hat-trick w wykonaniu Portugalczyka był motywem przewodnim memów, które pojawiły się w sieci. Zobaczcie najlepsze z nich.