Zrobiły furorę na mistrzostwach we Francji. Oto zdjęcia naszych srebrnych dziewcząt

Na welodromie pod Paryżem zawodniczki trenera Zaradnego błyszczą nie tylko z powodu wysokiej formy, ale też nietuzinkowej urody.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
PAP/Panoramic

Na mistrzostwach Europy w kolarstwie torowym odbywających się w podparyskim Saint-Quentin-en-Yvelines Justyna Kaczkowska, Katarzyna Pawłowska, Nikol Płosaj, Daria Pikulik i Łucja Pietrzak wywalczyły srebrny medal w rywalizacji drużyn na 4 km na dochodzenie.

Na welodromie pod Paryżem 19-letnia Kaczkowska zdobyła też srebrny medal na 3 km na dochodzenie, a osiem lat starsza od niej Pawłowska stanęła na najniższym stopniu podium w wyścigu punktowym.

Podopieczne trenera kadry Piotra Zaradnego to nie tylko świetne i utalentowane zawodniczki, ale też urocze kobiety. Na kolejnych stronach zobaczycie zdjęcia naszych srebrnych dziewcząt, które zrobiły furorę podczas francuskiego czempionatu.

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • marianus Zgłoś komentarz
  Niech KACZKOWSKA natychmiast zmieni nazwisko! Mam bardzo złe skojarzenia !
  • Allez Zgłoś komentarz
   "Na welodromie zawodniczki błyszczą nie tylko z powodu wysokiej formy, ale też nietuzinkowej urody.' - wydal z siebie tchnienie (geniuszu) P. Bobakowski. Szkoda, ze geniusz wczesniej nie
   Czytaj całość
   pomyslal, zanim wydal. Na welodromie kolarki wygladaja ... tak, jak widac - wszystkie w jednakowych trykotach po szyje, w kaskach i ogromnych okularach przeslaniajacych twarze. Faktycznie widac te urode. W rownej mierze, co profesjonalny kunszt p. Bobakowskiego .
   • yes Zgłoś komentarz
    Młode kolarki