Sekret Phelpsa wyszedł na jaw! Amerykanin jest od czerwca... żonaty

Podczas igrzysk olimpijskich w Rio wszyscy myśleli, że Michael Phelps i Nicole Johnson wciąż są narzeczeństwem. Tymczasem okazało się, że prawda jest zupełnie inna. Zakochani wcześniej potajemnie zmienili stan cywilny.

Przemek Sibera
Przemek Sibera


Amerykańskie media donoszą, że Michael Phelps i Nicole Johnson wzięli potajemny ślub jeszcze przed igrzyskami w Rio. - Para pobrała się 13 czerwca. Ceremonia odbyła się w Paradise Valley w Arizonie. Ślubu udzielił im Peter Carlisle, agent i wieloletni przyjaciel Michaela - czytamy na www.tmz.com.

Tego samego dnia Johnson wrzuciła do sieci zdjęcie z Phelpsem i ich synem, które prawdopodobnie zostało zrobione krótko po zalegalizowaniu związku (patrz strona nr 2). - Niezapomniany wieczór z moim najbliższymi - napisała w komentarzu świeżo upieczona żona pływaka.

Amerykański multimedalista olimpijski po starcie w Rio zakończył karierę sportową, aby poświęcić się życiu rodzinnemu. Zakochani zamieszkali w luksusowej posiadłości w Scottsdale (Arizona), która miała kosztować ok. 2,5 mln dolarów amerykańskich.

Zobacz więcej: Phelps kupił nowy dom w Arizonie. Luksusowa posiadłość kosztowała majątek

Phelps spotyka się z Nicole od 2009 roku. Po długiej serii rozstań i powrotów para zaręczyła się w zeszłym roku, a w maju urodził się ich syn, Boomer. Nicole często gościła w rankingach najpiękniejszych kobiet w USA, a w 2010 roku została Miss Kalifornii. Ukończyła też studia z komunikacji sportowej.

Zobacz jej zdjęcia na kolejnych stronach.

Czy twoim zdaniem Michael Phelps przedwcześnie zakończył karierę sportową?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (1)