Najdroższe rozwody ludzi sportu. Tracili na nich grube miliony!

"Dlaczego rozwód jest tak drogi? Bo jest tego wart" - ludzie ze świata sportu bardzo dobrze znają tę maksymę. Rekordzistę rozstanie z żoną kosztowało ponad miliard dolarów! Oto najdroższe i najgłośniejsze rozwody w świecie sportu.

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski


Roman Abramowicz 

Do sporządzenia listy najsłynniejszych i najdroższych rozwodów w świecie sportu skłoniło nas rozstanie Romana Abramowicza z Daszą Żukową. Rosjanie byli ze sobą 12 lat, a owocem ich związku są Aaron i Leah.

Para rozstała się w przyjacielskich stosunkach, ale to nie oznacza, że eksmałżonkowie nie stoczą wojny o majątek właściciela londyńskiej Chelsea. A jest o co walczyć, bo fortunę Abramowicza wycenia się na 9,1 mld dolarów!

Dla rosyjskiego oligarchy to już trzeci rozwód. Drugi, z Iriną Malandiną, do którego doszło w 2007 roku, kosztował Abramowicza aż 300 mln dolarów. Żukowa też może zatem liczyć na potężny zastrzyk gotówki.

Abramowicz na rozstania z partnerkami przeznaczył już pieniądze, za które mógłby na przykład wykupić z Barcelony Neymara, ale w świecie sportu wcale nie jest rozwodnikiem-rekordzistą.

Polub SportowyBar na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (0)