Piękny gest Fame MMA. Federacja daje sporą kwotę na rehabilitację trenera

Trener Piotra Szeligi - Rafał Antończak - ma ogromne problemy zdrowotne po tym jak w ubiegłym roku zasłabł podczas walki na gali A1 Federation 7. Po gali Fame MMA 14 federacja freak fightowa zdecydowała się przekazać sporą sumę na rehabilitację.

Artur Babicz
Artur Babicz
MIchał 'Boxdel' Baron YouTube / @FAME MMA / Na zdjęciu: MIchał 'Boxdel' Baron
Dramatem z udziałem Rafała Antończaka w ubiegłym roku żyła cała sportowa Polska. Nagranie z walki na gali A1 Federation 7, podczas której zasłabł, aż mrozi krew w żyłach (więcej TUTAJ). Przez pewien moment było nawet zagrożenie jego życia, ale ostatecznie stan ustabilizowano.

Niemniej, aby wrócił on do jakiejkolwiek sprawności potrzebuje kosztownej i długotrwałej rehabilitacji. W związku z tym, jego podopieczny Piotr Szeliga regularnie organizuje zbiórki i aukcje, z których dochód przeznacza na ten cel.

Po ostatniej gali Fame MMA 14 na wielki gest zdecydował się Norman Parke. Zawodnik z Irlandii Północnej, który w sobotę pokonał Szeligę, postanowił przeznaczyć 10 000 zł ze swojej gaży właśnie na rehabilitację trenera rywala (więcej na ten temat TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"
To jednak nie wszystko. Do zbiórki postanowiła dołączyć również federacja Fame MMA. Michał "Boxdel" Baron poprzez Twittera poinformował, że największa polska organizacja freak fightowa dorzuci od siebie na rehabilitację Antończaka 30 000 zł.

"Norman, przekazał 10.000 zł ze swojego wynagrodzenia za tę walkę, na pomoc w rehabilitacji Rafała Antończaka. Szeli, dokładamy do tego 30.000 zł od Fame! Zdrowia" - napisał "Boxdel".

Zobacz także: Pokaz umiejętności w walce wieczoru Fame MMA 14 Zobacz także: Kubańczyk wakuje pas mistrzowski

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×