Co za ruch Fame MMA! Fani czekali na ten pojedynek

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fame MMA / Na zdjęciu: Kacper Błoński i Marcin Dubiel
Materiały prasowe / Fame MMA / Na zdjęciu: Kacper Błoński i Marcin Dubiel
zdjęcie autora artykułu

Najwięcej emocji przynoszą walki, które mają swoją genezę. Wielką historię będzie miał pojedynek Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem na Fame MMA 15. Co więcej, zmierzą się w ekscytującej formule.

Swego czasu Marcin Dubiel i Kacper Błoński uchodzili za przyjaciół ze słynnego Teamu X. W pewnym momencie "Blonsky" jednak opuścił ten projekt i wtedy obaj panowie otwarcie mówili o niechęci do siebie. Tu jednak nie skończyło się tylko na filmikach na youtube czy pojedynczych InstaStories.

Obaj mieli okazję rozwiązać ten konflikt w klatce podczas Fame MMA 8. Wówczas obie gwiazdy internetu zmierzyły się w walce wieczoru. Ostatecznie po bardzo wyrównanym pojedynku wygrał Błoński (więcej TUTAJ). Jednakże przy tym gatunku emocjonalnym i nieznacznej przewadze jednego z zawodników, rewanż wydawał się być czymś obowiązkowym

Pierwotnie, miało dojść do niego bardzo szybko. Z czasem jednak ta walka się coraz bardziej oddalała. Dubiel znów zaczął wyzywać Błońskiego w internecie, a rozmowa o ich rewanżu w klatce zeszła na dalszy plan. W pewnym momencie "Blonsky" już nawet bezpośrednio nawoływał do zakończenia tej sprawy raz na zawsze w oktagonie (więcej TUTAJ).'

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro 2012 zmieniła wygląd. Nie poznasz jej!

Ostatecznie udało się. Po niemal dwóch latach oczekiwania fani zobaczą kolejną odsłonę pojedynku Kacper Błoński vs Marcin Dubiel. Włodarze Fame MMA ogłosili, że ci zmierzą się na 15 gali, która odbędzie się 27 sierpnia.

Trzeba podkreślić, że ta walka odbędzie się w nietypowej, lecz niezwykle ekscytującej formule. Toczyć będzie się ona na zasadach MMA. Jednakże areną zmagań nie będzie typowy oktagon, a słynna już klatka rzymska o wymiarach 3m x 3m. Ponadto, nie będzie podziału na poszczególne rundy. Zwycięzcą zostanie ten, który znokautuje lub podda rywala. Stąd też, tym razem nie zanosi się na żadne większe kontrowersje związane z werdyktem.

To nie jedyne szczegóły dotyczące Fame MMA 15. Wiemy już również, że w karcie walk na pewno znajdą się Rafał "Takefun" Górniak, Mariusz "Sarius" Golling oraz Franiciszek "Franio" Rusiecki.

Zobacz także: Jaś Kapela pokazał zmasakrowaną twarz Zobacz także: Kapitalny wynik Fame MMA

Źródło artykułu: