Jaś Kapela zmasakrowany. Pokazał swoją twarz po walce

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Zmasakrowana twarz Jasia Kapeli
Twitter / Zmasakrowana twarz Jasia Kapeli
zdjęcie autora artykułu

Konrad "Skolim" Skolimowski jak powiedział, tak zrobił. Podczas gali Prime Show MMA 2: Kosmos niemiłosiernie obił Jasia Kapelę. Ten w mediach społecznościowych pokazał, jak wygląda po walce.

Prowokował i w końcu się doigrał. Jaś Kapela został znokautowany w drugiej rundzie podczas gali Prime Show MMA 2: Kosmos przez Konrada "Skolima" Skolimowskiego.

Ten od początku rzucił się na rywala, a dzieła zniszczenia dokonał w drugiej rundzie. Aktor i piosenkarz brutalnie rozbił lewicowego aktywistę, a tłumy wiwatowały po zakończeniu tej walki.

"Wygrał głupszy, tak też w życiu bywa. Troszkę boli, ale cóż" - napisał w mediach społecznościowych Kapela, który przy okazji pokazał swoją pokiereszowaną twarz.

ZOBACZ WIDEO: "Nie mam zamiaru tego ukrywać". Gamrot zaszalał po walce

"To nie tak to miało wyglądać. Trochę jestem na siebie zły" - przyznał i dodał, że nie pokazał tego, co naprawdę potrafi. "Obejrzałem swoją walkę i jestem zażenowany jak mało wykorzystałem to, co umiem" - stwierdził.

Kluczowa akcja walki miała miejsce w drugiej rundzie, gdy Kapela ruszył po nogi Skolimowskiego. Wtedy ten trafił go kolanem w twarz. Ten próbował przetrwać, ale "Skolim" obijał go niemiłosiernie, aż w końcu sędzia przerwał walkę.

"Czymże jest jedna przegrana walka mma w skali wszechświata? Niczym" - przyznał na koniec Kapela.

Zobacz także: Piekielny nokaut na UFC. Padł jak rażony piorunem Mały znów wygrał z olbrzymem. Wrzosek nie dał szans

Źródło artykułu: