Kacper Błoński atakuje członka Ekipy. "To była pełna dominacja"

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Na zdjęciu: Kacper Błoński
YouTube / Na zdjęciu: Kacper Błoński
zdjęcie autora artykułu

Kacper Błoński to jeden z tych zawodników Fame MMA, który jest niepokonany. Były członek Teamu X podczas programu "Cage" przed Fame MMA 15 pokazał się niezwykłą pewnością siebie i skomentował potencjalną walkę z gwiazdą Ekipy - Mateuszem Trąbką.

Jednym z najbardziej oczekiwanych pojedynków na gali Fame MMA 15 jest starcie Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem. Wystarczy powiedzieć, że obaj szczerze za sobą nie przepadają. Ich pierwszy pojedynek, chociaż wygrał Kacper Błoński, był niezwykle wyrównany. Teraz natomiast będą mieli okazję sprawdzić się w potyczce bez limitu czasowego, co oznacza, że unikniemy wygranej przez karty punktowe (więcej TUTAJ).

Okazuje się jednak, że Kacper Błoński nie widzi zagrożenia w najbliższym rywalu i już snuje plany, co do kolejnych walk. W programie "Cage" przed Fame MMA 15 włodarz tej organizacji - Michał "Boxdel" Baron - zaproponował, że w następnej walce rywalem niepokonanego Błońskiego może być Mateusz Trąbka. Influencer znany z Ekipy świetnie spisał się w debiucie i mógłby być ciekawym rywalem dla byłej gwiazdy Teamu X.

Innego zdania jest jednak sam "Crusher". Jego zdaniem "Tromba" już raz oberwał na sparingu i teraz na pewno nie będzie chciał kolejnej, tym razem oficjalnej, przegranej.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: popis nowej gwiazdy Barcy. Tak się przywitał z fanami

- Odbyliśmy sparing z "Trombą" i była tam dość spora dominacja. Może to spowodować, że nie będzie chciał już tej walki. W związku z tym może być to już zakończone - mówił Kacper Błoński.

- Mi też już się kończą powoli influencerzy zasięgowi i z podobnym stażem, więc ja teraz chciałbym zacząć celować w stronę pasa. Mocno przykładam się do tego sportu, sporo poświęciłem i mam super trenerów - podsumował ten wątek Błoński.

Czy Kacper Błoński rzeczywiście jest jednym z najlepszych freak fighterów? Do tej pory dla Fame MMA stoczył trzy pojedynki i wszystkie wygrał. Na jego rozkładzie są Sylwester Wardęga, Mateusz "Fit Lover" Janusz oraz wspomniany już Marcin Dubiel.

Gala Fame MMA 15 odbędzie się 26 sierpnia. W walce wieczoru zmierzą się Marta Linkiewicz oraz Aniela "Lil Masti" Bogusz. Ponadto, w wydarzeniu wystąpią m.in. Marcin Wrzosek, Mariusz "Sarius" Golling czy rodzina Murańskich.

Zobacz także: Ogromny konflikt przed Fame MMA 15 Zobacz także: Szalony pomysł. Jacek Murański złożył propozycję

Źródło artykułu: