Marcin Dubiel dostał pytanie o doping. Nie chce zgodzić się na testy?

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Na zdjęciu: Marcin Dubiel
YouTube / Na zdjęciu: Marcin Dubiel
zdjęcie autora artykułu

Podczas konferencji zapowiadającej Fame MMA 15 Kacper Błoński powiedział wprost, że jego rywal może brać doping. Dlatego zaproponował zrobienie testów przed walką. Marcin Dubiel wyraźnie był zszokowanym tym tematem.

Już pierwsza walka Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem miała zakończyć ich konflikt. Tak się jednak nie stało. Panowie przewalczyli cały dystans, a ich rywalizacja była niezwykle równa. Ostatecznie zdaniem sędziów wygrał "Blonsky", jednak wielu fanów nie zgadzało się z tą decyzją (więcej TUTAJ).

Było wówczas wiadome, że prędzej czy później musi dojść do rewanżu. Niespodziewanie jednak zawodnicy pojawiali się znów w klatce, a o ich pojedynku było stosunkowo cicho. Do czasu. Niedawno ogłoszono, że to wyczekiwanego pojedynku dojdzie na Fame MMA 15 (więcej TUTAJ).

Okazuje się, że jednak nie wszystko układa się idealnie przed sierpniowym starciem. Podczas konferencji zapowiadającej Fame MMA 15 Kacper Błoński poruszył temat wątpliwości, co do "czystości" jego rywala.

ZOBACZ WIDEO: "Nie mam zamiaru tego ukrywać". Gamrot zaszalał po walce

- Od samego początku wokół Marcina kręci się temat sterydów. W związku z tym mam propozycję, abyśmy jednorazowo lub wielorazowo, do momentu odbycia walki mieli szansę na przeprowadzenie testu antydopingowego - mówił Błoński.

To wyraźnie nie spodobało się Marcinowi Dubielowi. Można nawet powiedzieć, że był zaskoczony tym tematem.

- Kochany posłuchaj mnie, nie czuję się w obowiązku chodzić z tobą gdziekolwiek. Ja stosuje suplementacje, podobnie jak wszyscy zawodnicy Fame MMA. Jednakże nie stosuje żadnej suplementacji, która byłaby zakazana przez federację - próbował tłumaczyć Dubiel.

- To jest wymigiwanie się. W naszych umowach nie ma wyszczególnionych żadnych zakazanych substancji - grzmiał Kacper Błoński.

Później jeszcze Dubiel ironizował, że bierze wszystkie możliwe środki dopingujące. Na ten moment jednak nie wiadomo jakie będzie oficjalne stanowisko federacji w tej sprawie. Na samej konferencji Sylwester Wardęga, który prowadził to wydarzenie, próbował namówić Dubiela na zgodzenie się na te testy. Nie przyniosło to żadnego skutku.

Gala Fame MMA 15 odbędzie się 26 sierpnia. Areną zmagań influencerów będzie łódzka Atlas Arena. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek o pas "królowej polskich freak fightów" pomiędzy Martą Linkiewicz (Fame MMA) a Anielą Bogusz (High League).

Zobacz także: Poważny uraz Jasia Kapeli Zobacz także: Szalony format na Fame MMA 15

Źródło artykułu: