"Lil Masti" w poważnych opałach? Marta Linkiewicz imponuje formą przed Fame MMA 15

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Marta Linkiewicz i Klaudia Syguła
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Marta Linkiewicz i Klaudia Syguła
zdjęcie autora artykułu

Pojedynek Marty Linkiewicz z Anielą "Lil Masti" Bogusz na Fame MMA 15 to walk mistrzowska jakiej jeszcze nie było na polskim rynku freak fightów. "Linkimaster" podchodzi do starcia o tytuł królowej niezwykle poważnie. Jej ostatnie sparingi imponują.

Podczas Fame MMA 15 będziemy świadkami niesamowitego pojedynku, który jest kwintesencją tego jak gale freak fightowe mogą zmienić ludzi. W momencie wchodzenia tego typu gal na polski rynek zarówno Marta Linkiewicz, jak i Aniela "Lil Masti" Bogusz nie były uznawane za poważne zawodniczki.

"Linkimaster" walczyła z trudną przeszłością. Zresztą historia jej wielkiej popularności to nie jest coś godnego naśladowania (więcej TUTAJ). Podobnie było w przypadku Bogusz, która wcześniej była znana jako "Sexmasterka".

Po latach przygody z freak fightami dla obu zawodniczek bliżej do zawodowych sportowców niż patoinfluencerów. Wystarczy zresztą powiedzieć, że już 26 sierpnia zmierzą się w walce wieczoru Fame MMA 15. Stawką tej walki będzie pas królowej polskich freak fightów (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: Romanowski o kulisach KSW i wybrykach w reprezentacji, Śmiełowski o Kaczmarczyku

Wiele wskazuje na to, że w życiowej formie jest Marta Linkiewicz. Mistrzyni Fame MMA niedawno przebywała na zgrupowaniu w Tajlandii (więcej TUTAJ), a teraz jest po mocnej sesji sparingowej. Co ważne, w przygotowaniach do walki z Anielą Bogusz pomagała jej jedna z największych gwiazd polskiego MMA - Klaudia Syguła.

Według informacji WP SportoweFakty, obie zawodniczki w ciągu dwóch dni sparowały łącznie w 10 rundach. Sparingi z gwiazdą Armia Fight Night są jednym z kluczowych elementów przygotowań do zbliżającej się walki ze znaną z dobrego parteru Anielą Bogusz.

Marta Linkiewicz ma za sobą serię czterech wygranych z rzędu. Szczególnie walki z Kamilą Wybrańczyk oraz Karoliną Brzuszczyńską odbiły się szerokim echem w świecie freak fightów.

Na gali Fame MMA 15, oprócz wspomnianego pojedynku, fani będą mogli śledzić starcie Arkadiusza Tańculi z rodziną Murańskich czy długo wyczekiwany rewanż Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem.

Zobacz także: Nie będzie dymów Szpilki z Załęckim? Zobacz także: Malik Montana z propozycją dla Mai Staśko

Źródło artykułu: