Szalone zasady na High League 4. Ta walka to już zagrożenie życia?

W ostatnim tygodniu przed High League 4 organizatorzy zdecydowali się do jednej z walk dodać szalone zasady, w których praktycznie nie ma ograniczeń. To jednak nie wszystko. Zapowiada się naprawdę "intrygująca" gala.

Artur Babicz
Artur Babicz
Amadeusz Roślik Materiały prasowe / Na zdjęciu: Amadeusz Roślik
Widząc to co się dzieje przy okazji każdej kolejnej freak fightowej gali, aż strach pomyśleć do jakiego momentu dojdziemy. Podczas High League 4 zobaczymy kilka naprawdę szalonych pojedynków.

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na starcie Amadeusza Roślika z Pawłem Bombą. Pierwotnie ta walka miała odbyć się na zasadach MMA, jednakże wraz z biegiem czasu i kolejnymi ich wygłupami, i wyzwiskami na konferencjach oraz innych wydarzeniach promocyjnych, zdecydowano się na zmianę formuły.

Ostatecznie "Ferrari" i "Scarface" zmierzą się w niezwykle brutalnych zasadach. Będą to trzy rundy po trzy minuty w okrągłej klatce. Dozwolone będą kopnięcia w głowę w momencie, w którym przeciwnik leży. Ponadto zezwolono na soccer-kicki, łokcie oraz stompy. To brzmi wręcz przerażająco, ponieważ przy takich zasadach naprawdę niewiele brakuje do tragedii. Szczególnie, że mówimy o walce amatorów.

Inna nietypowa walka to starcie o pas mistrzowski... niskorosłych. Posiadaczem tego tytułu jest Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski. Specjalnie na tę walkę sprowadzono zawodnika z zagranicy, a jest nim Francuz Salim Chiboub, którzy ma już całkiem spore doświadczenie w sportach walki, m.in. został mistrzem świata K-1 niskorosłych. Obaj zmierzą się w formule MMA.

Kolejną walką bez typowego MMA jest pojedynek Josefa Bratana z Krystianem "Maciasem" Maciaszczykiem. Obaj panowie zmierzą się w K-1 z małymi rękawicami. Gdy dodamy do tego zażarty konflikt, który jest pomiędzy nimi to możemy spodziewać się ogromnych emocji. Wystarczy zobaczyć do jakiego spięcia dochodziło pomiędzy nimi na konferencji (więcej TUTAJ).

Gala High League 4 odbędzie się w sobotę, 17 września. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00, a studio z ekspertami będzie dostępne już od godziny 19:00. W walce wieczoru zmierzą się Lexy Chaplin oraz Natalia "Natsu" Karczmarczyk.

Zobacz także: Wywołali skandal. Teraz za to zapłacą 
Zobacz także: Ostra kłótnia Szpilki i Załęckiego

ZOBACZ WIDEO: Kontrowersje w walce na KSW. Szpilka o Załęckim, starciu Pudzianowski - Chalidow i Janikowskim


Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×