High League reaguje. Awanturnicy dostaną po kieszeni

O skandalicznym zachowaniu Amadeusza Roślika oraz Alberto Simao podczas ostatniej konferencji przed High League mówi się na całym świecie. Organizacja zareagowała i postanowiła ukarać obu zawodników.

Artur Babicz
Artur Babicz
Amadeusz Roślik YouTube / Na zdjęciu: Amadeusz Roślik
Cały świat obiegło skandaliczne zachowanie Amadeusza Roślika, który zaatakował innego influencera udzielającego wywiadu. "Ferrari" znokautował youtubera jednym ciosem i jeszcze się tym szczycił. To tylko pokazuje, że zawodnicy i goście takich gal nigdy nie mogą czuć się bezpiecznie (więcej TUTAJ).

Natomiast drugim takim skandalicznym wydarzeniem była ogromna bójka na scenie głównej. Nagle z publiczności wtargnął brat Josefa Bratana - Alberto Simao - zaczął bić Krystiana 'Maciasa' Maciaszczyka . Ochrona praktycznie nie reagowała, a w odwecie z trybun ruszyła ekipa rapera, czyli "White Widow". To wywołało ogromne zamieszanie (więcej TUTAJ).

High League długo nie czekało z decyzją wobec głównych awanturników. Poprzez media społecznościowe poinformowano, że zarówno Amadeusz Roślik, jak Alberto Simao otrzymają kary finansowe za naganne zachowanie podczas środowej konferencji.

ZOBACZ WIDEO: Kontrowersje w walce na KSW. Szpilka o Załęckim, starciu Pudzianowski - Chalidow i Janikowskim

"Amadeusz Roślik za swoje nieodpowiednie zachowanie podczas konferencji został ukarany karą finansową" - napisano na Twittrze.

"Alberto Simao zostanie ukarany finansowo za swoje nieodpowiednie zachowanie podczas konferencji" - poinformowano w kolejnym wpisie.

Nie ujawniono kwot, którymi ukarano obu zawodników. Trzeba mieć jednak nadzieję, iż te będą na tyle wysokie, że powstrzymają zarówno ich, jak i potencjalnych naśladowców przed tym karygodnym zachowaniem.

Gala High League 4 odbędzie się już w sobotę, 17 września. Walką wieczoru tego pojedynku będzie starcie Lexy Chaplin z "Natsu". Natomiast poza tym zobaczymy m.in. Maję Staśko, "Mini Majka" czy Jakuba Holaka.

Zobacz także: Słodkiewicz nie kryje rozczarowania
Zobacz także: Ostra kłótnia Szpilki z Załęckim

Czy kwoty kar dla Amadeusza Roślika i Alberto Simao powinny zostać ujawnione?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×