High League 6. Gdzie oglądać? Czy będzie transmisja w telewizji? Jak znaleźć stream online? Kto walczy?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / YouTube/FameMMA / Na zdjęciu: Marcin Najman
Materiały prasowe / YouTube/FameMMA / Na zdjęciu: Marcin Najman
zdjęcie autora artykułu

Gala High League 6 odbędzie się w sobotę, 18 marca, o godzinie 20:00. W walce wieczoru zmierzą się Jarosław Jarząbkowski i Marcin Dubiel. Poza tym wystąpią m.in. Marcin Najman, Paweł Jóźwiak, Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn. Transmisja w PPV.

Paweł Jóźwiak - Marcin Najman. Gdzie oglądać High League 6? Jakie koszty transmisji PPV? Czy będzie w telewizji?

W sobotę, 18 marca, o godzinie 20:00 odbędzie się gala High League 6. To jedno z największych widowisk dla fanów starć inflencerów. Trzeba jednak przyznać, że będzie tam również kilka sportowych akcentów, m.in. walka Denisa Załęckiego czy Mateusza Kubiszyna.

Gala High League 6 będzie transmitowana wyłącznie w internecie. Stream z wydarzenia będzie dostępny jako PPV na stronie Highlive.tv (dostępne w dwóch opcjach uzależnionych m.in. od jakości i możliwości dostępu - 34,99 zł i 39,99 zł).

High League 6. Kto walczy? Jaka walka wieczoru? Kiedy Denis Załęcki vs Paweł Tyburski?

Główną walką wieczoru będzie potyczka Jarosława "PashyBicepsa" Jarząbkowskiego i Marcina Dubiela. Pierwszy z nich to legenda esportu, a obecnie jeden z tych zawodników, przed którym zapowiada się świetlana przyszłość we freak fightach. Natomiast Dubiel to popularny influencer, który jest już doświadczony freak fighterem. W tym starciu zapowiada się, iż sporą przewagę warunków fizycznych będzie miał Jarząbkowski, ale nie można lekceważyć doświadczenia Dubiela.

Kolejną walką, na którą czekają fani jest pojedynek Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim. Obaj zmierzą się w formule boksu w małych rękawicach, co jest spowodowane kontuzją najsłynniejszego kibica Elany Toruń. Niemniej będzie starcie, które zweryfikuje potencjał obu zawodników, ponieważ są oni uważani za najlepszych wśród freak fightów.

[u]Karta walk High League 6:

[/u]

Main event: Jarosław "PashaBiceps" Jarząbkowski - Marcin Dubiel co-main event: Lexy Chaplin - Paulina Hornik Denis Załęcki - Paweł Tyburski (boks w małych rękawicach) Konrad Karwat - Denis Labryga Marcin Najman - Paweł Jóźwiak Dawid Załęcki - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn (K-1 w małych rękawicach) Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak - Michał Cichy Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk - Kacper "Ludwiczek" Bociański Mateusz "Haribo" Gąsiewski - Roger Salla

Początek gali High League 6: 20:00. Transmisja TV: brak. Stream online: highlive.tv. Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Zobacz także: Film z Adamkiem niesie się po sieci Zobacz także: Najman wspomina Murańskiego

ZOBACZ WIDEO: Szczere wyznanie Milanovicia: "To była amatorka. Przegrałem z samym sobą"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Na którą walkę High League 6 najbardziej czekasz?
Jarosław "PashaBiceps" Jarząbkowski - Marcin Dubiel
Marcin Najman - Paweł Jóźwiak
Denis Załęcki - Paweł Tyburski
Dawid Załęcki - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn
Inna
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)