Karta walk Clout MMA 2. Marcin Najman z szalonym wyzwaniem. Wielu sportowców na rozpisce

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / oficjalny profil / Marcin Najman
Instagram / oficjalny profil / Marcin Najman
zdjęcie autora artykułu

Karta walk Clout MMA 2 zdecydowanie potwierdza, że organizacja ta stawia na freak fighty oraz sportowe akcenty. Wśród uczestników znajdziemy Marcina Najmana, a także takie postacie świata sportów walki, jak Jerome Le Banner czy Albert Sosnowski.

Wydarzenie to zapowiada się jako prawdziwa uczta dla fanów sportów walki. Clout MMA 2, będące najmłodszą polską organizacją freak fightową, łączy sportowe emocje z pojedynkami influencerów. Czy to połączenie okaże się przepisem na sukces?

Na szczególną uwagę zasługuje walka wieczoru. Denis Załęcki i Daniel Omielańczuk od dawna prowadzą otwarty konflikt, wyrażając swoje animozje zarówno podczas wywiadów, jak i na mediach społecznościowych. Teraz będą mieli okazję wyjaśnić swoje nieporozumienia w klatce. To również szansa dla "Bad Boya", aby udowodnić, że jest tak dobrym zawodnikiem, jak twierdzi.

Nie mniej emocji obiecuje co-main event. Denis Labryga, gwiazda freak fightów, uchodzi za nadzieję polskiej wagi ciężkiej w MMA. Wielu zastanawia się więc, dlaczego zdecydował się on na walkę z influencerami. W sobotę zmierzy się on jednak z doświadczonym zawodnikiem - Kamilem Mindą.

Wśród uczestników znajdziemy również dwie legendy. Pierwszą z nich jest Jerome Le Banner, francuski gwiazdor K-1, który pomimo zaawansowanego wieku wciąż jest aktywnym zawodnikiem. Przez lata był jednym z czołowych zawodników na świecie i słynął ze swojego efektownego stylu. W Płocku spotka się z Dawidem Załęckim. Drugą legendą jest Albert Sosnowski, były mistrz Europy EBU w wadze ciężkiej oraz pretendent do tytułu mistrza świata. Po kilkuletniej przerwie wraca do aktywnego uprawiania sportu i zmierzy się z debiutującym w zawodowym sporcie Remigiuszem Gruchałą.

ZOBACZ WIDEO: Kolejny duży transfer KSW! Łukasz Charzewski dołącza do federacji. Co na to FEN?

Nie można również przejść obojętnie obok Marcina Najmana. "Cesarz polskich freak fightów" planuje podjąć się niesamowitego wyzwania, jakim jest stoczenie dwóch walk w ciągu jednego dnia. Najpierw zmierzy się z Piotrem "Lizakiem" Lizakowskim, a następnie z Adrianem Ciosem. Pierwszy z przeciwników, mimo że jest całkiem dobrym zawodnikiem na tle freak fightów, waży ponad 40 kilogramów mniej. Drugi zaś jest jednym z tych zawodników, którzy w klatce prezentują się gorzej niż wojownik z Częstochowy. Czy zatem wojownik z Częstochowy zdoła stoczyć oba pojedynki? Przekonamy się w sobotę, 28 października.

Karta walk Clout MMA 2:

Main event: Denis "Bad Boy" Załęcki vs. Daniel Omielańczuk Co-main event: Kamil Minda vs. Denis Labryga

Karta główna

Marcin "El Testosteron" Najman vs. Piotr "Lizak" Lizakowski Marcin "El Testosteron" Najman vs. Adrian Cios Albert "Dragon" Sosnowski vs. Remigiusz "Remi" Gruchała Krzysztof "Wujaszek Fericze" Ferenc vs. Konrad Karwat Jerome Le Banner vs. Dawid "Crazy" Załęcki Toni Chaplin vs. Marcel "Gawronek" Gawroński Rafał "Boro" Borkowski vs. 10 rywali Karta wstępna

Błażej "Skrzypas" Skrzypek vs. Mariusz "Super Mario" Sobczak Katarzyna "Laluna" Alexander vs. Agnieszka Bobek Jakub "Japczan" Piotrowicz vs. Jakub "Holak" Krawczyk-Holak

Zobacz także: Skandal w UFC z udziałem Rosjanki Zobacz także: Rosjanin wyśmiał Polaka

Źródło artykułu: WP SportoweFakty