"W nim widzę faworyta". Tak skończy się hitowa walka?

Bokserska walka Tomasza Adamka i Mameda Chalidowa będzie hitem wieczoru XTB KSW Epic w Gliwicach. Swojego kandydata do zwycięstwa w tym starciu ma Albert Odzimkowski, który był gościem Kanału Sportowego.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Tomasz Adamek / Mamed Chalidow Getty Images / Grzegorz Wajda / Karol Serewis / Tomasz Adamek / Mamed Chalidow
XTB KSW Epic w Arenie Gliwice rozpoczęło się w sobotę 24 lutego o godzinie 19:00. Walką wieczoru będzie starcie Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem. Ich pojedynku można spodziewać się około godziny 23:00.

Walka ta elektryzuje większą część środowiska sportowego w Polsce. Spotkają się w końcu dwie legendy sportów walki. Zainteresowanie tym starciem jest ogromne.

Potyczki tej doczekać nie może się Albert Odzimkowski. Zawodnik MMA był gościem w Kanale Sportowym, gdzie podzielił się przemyśleniami w sprawie sobotniej walki wieczoru.

ZOBACZ WIDEO: "Jakby mnie ktoś złapał wózkiem widłowym". Sobiech po walce z Charzewskim na KSW 91

- Sercem jestem za Mamedem, ale faworyta widzę w osobie Tomka Adamka. Są jednak znaki zapytania. Adamek miał 5 lat przerwy, ma 47 lat. Rozpoczął obóz, ale miał przerwę sportową. Nie wiadomo, w jakiej dyspozycji się pokaże - powiedział Odzimkowski w Kanale Sportowym.

36-latek wytłumaczył, dlaczego akurat w Tomaszu Adamku dostrzega faworyta do wygranej.

- Dla Mameda Chalidowa to nowa dyscyplina. Widać, że traktuje to jako taki challenge, coś, co daje mu dodatkową motywację do tego, żeby dawać z siebie wszystko na treningach. To starcie jest wyrównanie, może się różnie potoczyć, ale przez to, jakie osiągnięcia w tej dyscyplinie ma Tomasz Adamek, w nim widzę faworyta - podsumował.

Przypomnijmy, że gala XTB Epic KSW będzie dostępna w systemie pay-per-viev - transmisja wyłącznie na stronie kswepic.tv (40,99 zł za najtańszy pakiet) oraz Canal+ Online (39,99 zł za najtańszy pakiet). Tekstowa relacja "na żywo" na WP SportoweFakty.

Czytaj także:
Wskazał faworyta. Wschodząca gwiazda KSW o walce Chalidow - Adamek
"Jest dinozaurem". Szpilka ocenił szanse Adamka

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×