Adamek po debiucie w Fame MMA. Złożył deklarację

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
zdjęcie autora artykułu

Tomasz Adamek zaliczył w sobotę udany debiut w Fame MMA, jednogłośną decyzją sędziów pokonując Patryka Bandurskiego. A po wygranej? Deklaracja, że wkrótce uda się na sportową emeryturę.

W tym artykule dowiesz się o:

Tomasz Adamek dał się skusić organizacji Fame MMA i w sobotę 18 maja oficjalnie już wkroczył do świata freak fightów. "Góral" podpisał kontrakt na dwie walki. W swoim debiucie nie dał szans popularnemu youtuberowi - Patrykowi Bandurskiemu (---> RELACJA).

Ich pojedynek w formule bokserskiej był zakontraktowany na trzy rundy po trzy minuty, a Adamek dominował w każdej z nich. Pięściarz z Żywca podczas walki wieczoru trzykrotnie posłał swojego przeciwnika na deski. "Bandura" za każdym razem podnosił się i starał się jeszcze coś zdziałać w oktagonie, ale decyzja sędziów nie pozostawiała wątpliwości.

Jednogłośnie zwyciężył Tomasz Adamek, który swój kolejny bój w Fame MMA stoczy latem. Legenda polskiego boksu po udanym debiucie od razu zwróciła się do publiczności.

- Przede wszystkim dziękuję wam, że jesteście, bo pewnie wielu się rodziło, gdy ja już walczyłem poważne walki. Ale tak to się stało, że 47-letni Adamek dalej walczy - rozpoczął "Góral".

Po czym złożył konkretną deklarację: - Ale jeszcze chwila. Poczekajcie jeszcze chwilę i już idę na emeryturę. Dziękuję Patryk, dziękuję wam wszystkim. I do zobaczenia już po wakacjach. Będę jeszcze lepszy - zapowiedział 47-latek.

Czytaj także: Podczas ważenia ściągnął koszulkę. Tak wygląda 47-letni Adamek ZOBACZ WIDEO: Szpilka przyszedł do jego szatni. Wrzosek zdradza treść rozmowy i ocenia walkę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty