KSW 96: dodano nowy pojedynek

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Marek Samociuk
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Marek Samociuk
zdjęcie autora artykułu

Powiększyła się karta walk gali KSW 96. Już 20 lipca w łódzkiej Sport Arenie naprzeciw siebie staną Marek Samociuk (5-4, 3 KO) i debiutujący w okrągłej klatce Denis Górniak (6-1, 4 KO, 2 Sub). Pojedynek odbędzie się w wadze ciężkiej.

W tym artykule dowiesz się o:

Marek Samociuk stoczył sześć pojedynków w okrągłej klatce KSW, z czego trzy zakończyły się jego zwycięstwem, a trzy porażką. Na gali XTB KSW 90 w styczniu pokonał Olegsa Jemeļjanovsa przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

Reprezentujący Uniq Fight Club Samociuk może pochwalić się dziewięcioma zawodowymi walkami, wygraną w turnieju na gołe pięści oraz tytułem mistrza Polski w amatorskim MMA. Swoją zawodową karierę rozpoczął w 2019 roku.

Denis Górniak znany jako "Flinston" w zawodowym MMA zadebiutował w 2016 roku. Stoczył siedem walk z czego sześć zakończył zwycięstwem i to w pierwszych rundach. Pięć z tych wygranych odniósł nokautując swoich rywali.

Górniak ma na swoim koncie imponującą karierę amatorską, gdzie wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski w MMA. Podczas niej rywalizował w pięściarskich ringach, a później kontynuował to zawodowo. Po dołączeniu do organizacji KSW może pochwalić się serią czterech kolejnych zwycięstw, co dodatkowo podkreśla jego dynamiczny rozwój i skuteczność w klatce.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Burneika kupił dzieciom zabawkę. No i się zaczęło

Źródło artykułu: WP SportoweFakty