Walki na gołe pięści. BKFC 11. Wyniki gali. Szybki nokaut, 45 sekund w walce wieczoru

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Alex Menendez / Na zdjęciu: Luis Palomino
Getty Images / Alex Menendez / Na zdjęciu: Luis Palomino
zdjęcie autora artykułu

Amerykańska organizacja walk na gołe pięści, Bare Knuckle Fighting Championship, w nocy z piątku na sobotę powróciła do świata żywych. Gala BKFC 11 nie zawiodła. Większość starć kończyła się nokautami.

Gala BKFC 11 odbyła się w Lafayette County Multipurpose Arena. Pierwsza od pięciu miesięcy impreza spod szyldu Bare Knuckle Fighting Championship była transmitowana za darmo, za pośrednictwem YouTube'a. Dłuższa nieobecność gal organizacji była spowodowana pandemią koronawirusa.

W walce wieczoru wystąpili znani i doświadczeni zawodnicy MMA. Luis Palomino (26-17) zmierzył się z Issakiem Vallie-Flaggiem (16-7-1). Lepszy okazał się ten pierwszy. Szybko rozstrzygnął pojedynek na swoją korzyść. Wygrał już po 45 sekundach przez nokaut. Został on tym samym mistrzem BKFC w wadze lekkiej.

W karcie walk znalazł się także inny wojownik znany z oktagonu, Will Chope (38-16). 29-latek w swojej karierze bił się nawet dla UFC. Konfrontacji na gołe pięści miło wspominał nie będzie. Padł na deski po 52 sekundach. Jego pogromcą został Joe Elmore.

Wyniki:

Pojedynek o pas wagi lekkiej Luis Palomino pok. Isaaca Vallie-Flagga przez TKO, runda 1., 0:45.

Karta główna Dillon Cleckler pok. Franka Tate'a przez TKO, runda 3., 0:59. Elvin Leon Brito pok. Kaleba Harrisa przez niejednogłośną decyzję. Codie Shuffield pok. Herberta Morgana przez TKO, runda 2., 1:30. Bobby Taylor pok. Louisa Hernandeza przez niejednogłośną decyzję. Chris Sarro pok. Billy'ego Martina przez KO, runda 1., 1:50. Joe Elmore pok. Willa Chope'a przez TKO, runda 1., 0:52. Tee Cummins pok. Johna McAllistera przez KO, runda 2., 0:42.

Zobacz także:

-> Fame MMA 7. Kamil Hassan po raz drugi zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką -> Artur Szpilka szlifuje formę w górach. "Całą rodzinką zaliczyliśmy Śnieżkę" -> Face-to-face na miarę pandemii koronawirusa. Pięściarze spojrzeli sobie w oczy przez... szybę -> MMA. FEN 29. Kamil Kraska rywalem Piotra Golona

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sprint Kowalkiewicz na bieżni mechanicznej. Fani porównują ją do... Usaina Bolta!

Źródło artykułu:
Czy lubisz walki na gołe pięści?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)