GROMDA 7. Stara gwardia. Człowiek z blizną. "MAŁPA" wchodzi do gry!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / GROMDA / Na zdjęciu: Grzegorz Czerny
Materiały prasowe / GROMDA / Na zdjęciu: Grzegorz Czerny
zdjęcie autora artykułu

Wielkimi krokami zbliża się siódma gala organizacji GROMDA. Kolejną postacią, która wystąpi podczas wydarzenia jest Grzegorz "MAŁPA" Czerny.

W tym artykule dowiesz się o:

W tej grze od bardzo dawna. Ale nie robi tego dla pieniędzy, czy aby komuś coś udowodnić. Robi to dla siebie i dlatego, że kocha walczyć. Agresywny, charakterny i bitny. Witaj bracie w rodzinie GROMDA.

Biznesmen, celebryta oraz sportowiec. Grzegorz "MAŁPA" Czerny to zawodnik K1 oraz Muay Thai. Przedstawiciel Fight Clubu Zielona Góra. Fighter, który daje zawsze widowiskowe i krwawe starcia. Zdecydowanie na gali GROMDA 7 będzie tak samo.

Podczas gali odbędzie się turniej walk na gołe pięści, którego stawką jest 100 tysięcy złotych. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

Ponadto na gali zobaczymy gwiazdę sportowego Hollywood - "ŁAZARA", który jest gotowy na kolejne szalone i krwawe wymiany. Nie zabraknie oczywiście super fightów, oczekiwanych powrotów i nowych bitnych fighterów.

W walce wieczoru zmierzy się "BALBOA" z "MAXIMUSEM" - najtwardszy gigant walk na gołe pięści kontra nokautujący zabijaka.

Zobacz także: Sportowiec ruszył na pomoc ciężko chorej Anecie Leńskiej

Zobacz także: Sensacyjne wieści. Fame MMA na Stadionie Narodowym?!

ZOBACZ WIDEO: Mocne zarzuty po mistrzowskiej walce. "Dużo osób odmawia"

Źródło artykułu: