Tego jeszcze nie było. Nietypowy zakład w walce Popka z Normanem Parke'em na Fame MMA 13

Starcie Popka z Normanem Parke'em jest z pewnością najbardziej sportowe na gali Fame MMA 13. Obu zawodników dzieli jednak ponad 30 kilogramów. Zawodnik z Irlandii Północnej jest bardzo pewny siebie, bowiem zaproponował odważny zakład.

Artur Babicz
Artur Babicz
Popek i Normane Parke YouTube / Popek i Normane Parke
Gala Fame MMA 13 odbędzie się już w sobotę, 26 marca. Jednym ze starć, które najbardziej elektryzuje kibiców, jest walka Pawła "Popka Mikołajuwa z Normanem Parke'em. Według ekspertów faworytem jest zawodnik z Irlandii Północnej, jednak trzeba pamiętać, iż jest on ponad 30 kilogramów lżejszy od rywala.

Były mistrz KSW jednak czuje na tyle pewnie, że podczas piątkowego ważenia zaproponował "Popkowi" odważny zakład. Co więcej, raper przyjął tę propozycję.

- Jeżeli ty ze mną wygrasz to ja sobie wytatuuje na czole "I love Popek every day", a jeżeli ja wygram to nawiniesz o mnie zwrotkę w nowym kawałku - zaproponował Norman Parke.

Gdy dodamy do tego fakt, że od kilku dni obaj zawodnicy zapowiadają niesamowite emocje w oktagonie (więcej TUTAJ) to można spodziewać się niezwykle ciekawego co-main eventu. Natomiast walką wieczoru sobotniej gali Fame MMA 13 będzie starcie Sergiusza "The Nitrozyniaka" Górskiego i Pawła "Unboxalla" Smektalskiego. Ponadto w oktagonie wystąpią m.in. Marta Linkiewicz, Robert Pasut czy Jakub "Japczan" Piotrowicz.

Zobacz także: Przyszedł do Fame MMA, bo stracił pieniądze?
Zobacz także: Japczan wraca po kontuzji

ZOBACZ WIDEO: Co zrobił Janikowski?! Zobacz nagranie ze szczegółami
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×