Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Zaczął drwić z jej wyglądu. Nie wytrzymała na wizji

Pomiędzy Katarzyną "Laluną" Alexander a Tomaszem "Gimperem" Działowym iskrzyło już od pierwszej konferencji Fame MMA 14. Przez tygodnie ta dwójka zaczepiała się w mediach społecznościowych, a podczas poniedziałkowego "Cage'u" doszło do kulminacji.

Artur Babicz
Artur Babicz
Katarzyna Alexander nie wytrzymała pod uwadze od Gimpera YouTube / Katarzyna Alexander nie wytrzymała pod uwadze od Gimpera
Na gali Fame MMA 14 zmierzą się dwie debiutantki - TikTokerka Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk oraz znana z programu "Królowe Życia" Katarzyna "Lala Laluna" Alexander. Dosyć nieoczekiwanie to właśnie ich spięcie podczas konferencji było tym o czym się najwięcej mówiło (więcej TUTAJ).

Później w ten konflikt zamieszał się Tomasz "Gimper" Działowy, (prywatnie partner Klaudii Kołodziejczyk), który w walce wieczoru Fame MMA 14 zmierzy się z "Trombą". Znany Youtuber wytykał "Lala lalunie", że ta miała wiele operacji plastycznych, że ma wiele silikonu i padły nawet stwierdzenia, "że nie wiadomo, co wypłynie z jej głowy". Gwiazda "Królowych Życia" odpowiadała na te zaczepki w mediach społecznościowych.

Można więc było się spodziewać, że atmosfera w programie na żywo z udziałem "Gimpera" i "Lala Laluny" może być napięta. Jednak tego co się wydarzyło nikt nie mógł przewidzieć. Gdy tylko Alexander weszła do programu to Działowy zwrócił uwagę na jej wygląd. Następnie zaczął drwić z jej zębów pytając "czy do programu założyła sztuczną szczękę". Gdy "Lala Laluna" to usłyszała to nie wytrzymała.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szalała na wakacjach. I to jak!

Wstała i z całej siły wylała na "Gimpera" szklankę wody. Następnie chciała go bić, ale sytuację nieco uspokoił prowadzący Sylwester Wardęga. Niemniej, pomiędzy Alexander i Działowym wywiązała się wielka kłótnia. Ostatecznie kilkukrotnie "Lala Laluna" oferowała "Gimperowi", że chętnie z nim zawalczy na jednej gali... zaraz po tym jak pokona jego dziewczynę. Youtuber jednak nie chciał się zgodzić na taki pojedynek.

Gala Fame MMA 14 odbędzie się już 14 maja na krakowskiej Tauron Arenie. W walce wieczoru zmierzą się wcześniej wspomniany Tomasz "Gimper" Działowy oraz "Tromba". Natomiast w pozostałych walkach zobaczymy m.in. Normana Parke'a, Sergiusza "The Nitrozyniaka Górskiego czy Monikę Kociołek. Pełna karta walk majowego wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

Zobacz także: Raper wzburzony zachowaniem Fame MMA
Zobacz także: Łzy Moniki Kociołek przed Fame MMA 14

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (7)
 • iracquee Zgłoś komentarz
  Panie Arturze Babiczu, dlaczego napisał Pan artykuł, który od początku do końca jest kłamstwem? Nikt nie drwił z niczyjego wyglądu, samo pytanie nie brzmiało jak drwiny, widać, że nie
  Czytaj całość
  widział Pan żadnego filmu Gimpera od co najmniej dwóch lat. Inaczej znałby Pan styl i sposób wypowiedzi pana Tomasza.
  • ad3m12 Zgłoś komentarz
   Dlaczego tacy ludzie są promowani w publicznej telewizji?
   • Husarzyk Zgłoś komentarz
    Dajcie spokój z tym. Coś mi się wydaje, że to była ustawka medialna
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×