WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Diamentowe Rakietki rozdane

W warszawskim Regent Warsaw Hotel już po raz drugi rozdane zostały Diamentowe Rakietki. Statuetki trafiły do najlepszych tenisistów stołowych w sezonie 2013/2014.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Nagrody otrzymały także instytucje i firmy, które w sezonie 2013/2014 przyczyniły się do popularyzacji i rozwoju tenisa stołowego w Polsce i na świecie.

Zwycięzcy w kategoriach:
Drużyna Roku - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Zawodnik Roku - Wang Zeng Yi
Trener Roku - Tomasz Redzimski
Miasto Partner - Grodzisk Mazowiecki
Sponsor Roku - Unia Group
Partner Roku - Nord Partner
Diamentowy Partner - Miasto Białystok
Nagroda Specjalna - Lotto


Poza Diamentowymi Rakietkami, przedstawiciele klubów wręczyli statuetki Super-Partnerów dla osób i firm, które miały największy wkład w funkcjonowanie danego zespołu Wschodzący Białystok Superligi. Dodatkowo Polski Związek Tenisa Stołowego ufundował dwie nagrody. Prezes PZTS Wojciech Waldowski nagrodził Odkryciem Roku Patryka Zatówkę z Olimpii-Unii Grudziądz, a pani Wiceminister Sportu i Turystyki Dorota Idzi przyznała wyjątkową paterę oraz okolicznościowe dyplomy reprezentacji kobiet jako Wyróżnienie Specjalne za brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Europy w Lizbonie.

Podczas gali Diamentowa Rakietka oprócz zawodników, trenerów i przedstawicieli wyróżnionych firm pojawili się także goście specjalni. Nagrody wręczali m. in. Jacek Gmoch i Karol Strasburger. Wyjątkowej atmosfery dodały również muzyczne występy Joanny Kwaśnik - finalistki programu X Factor oraz pokaz iluzji w wykonaniu duetu Kreators.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×