Zapowiedź 20. kolejki Wschodzący Białystok Superligi Tenisa Stołowego

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Po przerwie na rozegranie Polish Open, które odbyło się w ubiegłym tygodniu, wraca Wschodzący Białystok Superliga. W 20. kolejce spotkanie lidera z wiceliderem i kolejny ważny mecz Dartom Bogorii w walce o fazę play-off.

Większość spotkań 20. kolejki odbędzie się 26 kwietnia. Spośród czterech rozgrywanych tego dniach pojedynków najwięcej emocji budzi transmitowane przez SportKlub spotkanie lidera z wiceliderem, czyli ASTS Olimpia-Unia Grudziądz – KS Dekorglass Działdowo. Po odpadnięciu w półfinale Ligi Mistrzów grudziądzanie słabo spisali się w Bytomiu, gdzie ulegli 3S Polonii Bytom 0:3. Czy słabsze wyniki Olimpii-Unii to tylko chwilowe wahania formy? Spotkanie z Dekorglassem zweryfikuje obecną dyspozycję zespołu z Grudziądza. Wygrana działdowian pozwoli im objąć pozycje lidera rozgrywek.

Kolejnym hitem 20. kolejki jest spotkanie zaplanowane na 28 kwietnia – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – PKS Kolping Frac Jarosław. Gospodarze ciągle walczą o miejsce w pierwszej czwórce na koniec sezonu zasadniczego. Ostatnie zwycięstwo rywala w walce o fazę play-off – Polonii Bytom, ponownie nie pozostawia marginesu błędu obecnemu wicemistrzowi kraju. Przeciwnikiem będzie jednak zajmująca trzecią pozycję drużyna Kolpinga Frac Jarosław. Podopieczni Kamila Dziukiewicza będą chcieli wykorzystać pojedynek Dekorglass – Olimpia-Unia i zniwelować trzypunktową stratę do liderującej dwójki. Szczególnie groźny po stronie gospodarzy będzie Robert Floras, który swoją świetną formę potwierdził bardzo dobrym występem na Polish Open.

Po raz kolejny fanów Wschodzący Białystok Superligi czeka wiele emocji i możliwe rotacje w tabeli. Czy po 20. serii gier zmieni się lider rozgrywek? Czy Dartom Bogoria zachowa dystans do czwartej Polonii Bytom? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już 26 i 28 kwietnia.

Relacje livescore z wszystkich spotkań 20. kolejki będą dostępne na www.superliga.com.pl i w aplikacji mobilnej Table Tennis Superliga Live. Ponadto zapraszamy na transmisję spotkania Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Kolping Frac Jarosław. Relacje będzie można obejrzeć na żywo w SportKlubie oraz w aplikacji mobilnej Table Tennis Superliga Live.

Terminarz 20. kolejki Wschodzący Białystok Superligi: LKS Odra Głoska Metraco SA Miękinia – 3S Polonia Bytom - 26.04.2016, 18:00 ASTS Olimpia-Unia Grudziądz – KS Dekorglass Działdowo - 26.04.2016, 18:00 AZS Politechnika Rzeszów – Morliny Ostróda - 26.04.2016, 18:00 ZKS Palmiarnia Zielona Góra – KST Energa - Manekin Toruń - 26.04.2016, 18:00 Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – PKS Kolping Frac Jarosław - 28.04.2016, 18:00

Źródło artykułu: