Reakcja trybun mówi wszystko. Zobacz, co zrobiła Świątek

Iga Świątek co rusz zachwyca wspaniałymi zagraniami. Próbkę swojego geniuszu zaprezentowała podczas starcia z Aryną Sabalenką w półfinale turnieju WTA w Rzymie.

Mateusz Domański
Iga Świątek zaskoczyła rywalkę Twitter / wta / Iga Świątek zaskoczyła rywalkę
Iga Świątek odnotowała kolejny sukces. Wywiązała się z roli faworytki i podczas półfinału turnieju WTA w Rzymie rozprawiła się z Aryną Sabalenką.

Pierwszy set Polka wygrała 6:2, natomiast w drugim było 6:1 na korzyść Świątek. Triumfatorka potrzebowała 76 minut, żeby zamknąć tę rywalizację.

Podczas pojedynku z Sabalenką Iga Świątek potrafiła zaskoczyć pięknymi zagraniami. Jedno z nich zostało pokazane na Twitterze przez profil WTA.

"Mamma mia!!" - w ten sposób podpisano nagranie.

Świątek rzeczywiście wykazała się niesamowitym kunsztem. Rywalka nie miała w tej sytuacji zbyt wiele do powiedzenia. Mogła tylko spoglądać na spadającą piłkę. Sabalenka wręcz nie dowierzała.

W niedzielnym finale Świątek zmierzy się z Ons Jabeur lub Darią Kasatkiną.

Wyszedł na jaw sekret z dzieciństwa Świątek. "Mam dość"