KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Roland Garros: Program i wyniki mężczyzn (drabinka)

Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak reprezentują Polskę w głównej drabince wielkoszlemowego Rolanda Garrosa 2022. Najwyżej rozstawiony w turnieju jest broniący tytułu Serb Novak Djoković.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Hubert Hurkacz Materiały prasowe / LOTOS PZT Polish Tour / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

Roland Garros, Paryż (Francja)
Wielki Szlem, kort ziemny, pula nagród 43,6 mln euro

finał:

niedziela, 5 czerwca

Rafael Nadal (Hiszpania, 5) - Casper Ruud (Norwegia, 8) 6:3, 6:3, 6:0

półfinał:

piątek, 3 czerwca

Rafael Nadal (Hiszpania, 5) - Alexander Zverev (Niemcy, 3) 7:6(8), 6:6 i krecz
Casper Ruud (Norwegia, 8) - Marin Cilić (Chorwacja, 20) 3:6, 6:4, 6:2, 6:2

ćwierćfinał:

środa, 1 czerwca

Casper Ruud (Norwegia, 8) - Holger Rune (Dania) 6:1, 4:6, 7:6(2), 6:3
Marin Cilić (Chorwacja, 20) - Andriej Rublow (7) 5:7, 6:3, 6:4, 3:6, 7:6(2)

wtorek, 31 maja

Rafael Nadal (Hiszpania, 5) - Novak Djoković (Serbia, 1) 6:2, 4:6, 6:2, 7:6(4)
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Carlos Alcaraz (Hiszpania, 6) 6:4, 6:4, 4:6, 7:6(7)

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 30 maja

Casper Ruud (Norwegia, 8) - Hubert Hurkacz (Polska, 12) 6:2, 6:3, 3:6, 6:3
Holger Rune (Dania) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 4) 7:5, 3:6, 6:3, 6:4
Andriej Rublow (7) - Jannik Sinner (Włochy, 11) 1:6, 6:4, 2:0 i krecz
Marin Cilić (Chorwacja, 20) - Danił Miedwiediew (2) 6:2, 6:3, 6:2

niedziela, 29 maja

Novak Djoković (Serbia, 1) - Diego Schwartzman (Argentyna, 15) 6:1, 6:3, 6:3
Rafael Nadal (Hiszpania, 5) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 9) 3:6, 6:3, 6:2, 3:6, 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Bernabe Zapata Miralles (Hiszpania, Q) 7:6(11), 7:5, 6:3
Carlos Alcaraz (Hiszpania, 6) - Karen Chaczanow (21) 6:1, 6:4, 6:4

III runda (1/16 finału):

sobota, 28 maja

Casper Ruud (Norwegia, 8) - Lorenzo Sonego (Włochy, 32) 6:2, 6:7(3), 1:6, 6:4, 6:3
Hubert Hurkacz (Polska, 12) - David Goffin (Belgia) 7:5, 6:2, 6:1
Holger Rune (Dania) - Hugo Gaston (Francja) 6:3, 6:3, 6:3
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 4) - Mikael Ymer (Szwecja) 6:2, 6:2, 6:1
Andriej Rublow (7) - Cristian Garin (Chile) 6:4, 3:6, 6:2, 7:6(11)
Jannik Sinner (Włochy, 11) - Mackenzie McDonald (USA) 6:3, 7:6(6), 6:3
Marin Cilić (Chorwacja, 20) - Gilles Simon (Francja, WC) 6:0, 6:3, 6:2
Danił Miedwiediew (2) - Miomir Kecmanović (Serbia, 28) 6:2, 6:4, 6:2

piątek, 27 maja

Novak Djoković (Serbia, 1) - Aljaz Bedene (Słowenia) 6:3, 6:3, 6:2
Diego Schwartzman (Argentyna, 15) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) 6:3, 6:1, 6:2
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 9) - Filip Krajinović (Serbia) 7:6(3), 7:6(2), 7:5
Rafael Nadal (Hiszpania, 5) - Botic van de Zandschulp (Holandia, 26) 6:3, 6:2, 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Brandon Nakashima (USA) 7:6(2), 6:3, 7:6(5)
Bernabe Zapata Miralles (Hiszpania, Q) - John Isner (USA, 23) 6:4, 3:6, 6:4, 6:7(5), 6:3
Karen Chaczanow (21) - Cameron Norrie (Wielka Brytania, 10) 6:2, 7:5, 5:7, 6:4
Carlos Alcaraz (Hiszpania, 6) - Sebastian Korda (USA, 27) 6:4, 6:4, 6:2

II runda (1/32 finału):

czwartek, 26 maja

Casper Ruud (Norwegia, 8) - Emil Ruusuvuori (Finlandia) 6:3, 6:4, 6:2
Lorenzo Sonego (Włochy, 32) - Joao Sousa (Portugalia) 7:6(4), 6:3, 6:4
David Goffin (Belgia) - Frances Tiafoe (USA, 24) 3:6, 7:6(1), 6:2, 6:4
Hubert Hurkacz (Polska, 12) - Marco Cecchinato (Włochy) 6:1, 6:4, 6:2
Holger Rune (Dania) - Henri Laaksonen (Szwajcaria) 6:2, 6:3, 6:3
Hugo Gaston (Francja) - Pedro Cachin (Argentyna, LL) 6:4, 6:2, 6:4
Mikael Ymer (Szwecja) - Daniel Evans (Wielka Brytania, 29) 6:3, 3:6, 6:2, 6:3
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 4) - Zdenek Kolar (Czechy, Q) 6:3, 7:6(8), 6:7(3), 7:6(7)
Andriej Rublow (7) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:3, 3:6, 6:2, 6:3
Cristian Garin (Chile) - Ilja Iwaszka 6:3, 7:6(5), 4:6, 6:3
Mackenzie McDonald (USA) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 22) 6:3, 6:1, 6:4
Jannik Sinner (Włochy, 11) - Roberto Carballes (Hiszpania) 3:6, 6:4, 6:4, 6:3
Gilles Simon (Francja, WC) - Steve Johnson (USA) 7:5, 6:1, 7:6(6)
Marin Cilić (Chorwacja, 20) - Marton Fucsovics (Węgry) 4:6, 6:4, 6:2, 6:3
Miomir Kecmanović (Serbia, 28) - Aleksander Bublik (Kazachstan) 4:6, 7:5, 6:2, 6:1
Danił Miedwiediew (2) - Laslo Djere (Serbia) 6:3, 6:4, 6:3

środa, 25 maja

Novak Djoković (Serbia, 1) - Alex Molcan (Słowacja) 6:2, 6:3, 7:6(4)
Aljaz Bedene (Słowenia) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 4:6, 6:4, 7:6(5), 6:4
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) - Borna Corić (Chorwacja) 6:0, 6:4, 6:3
Diego Schwartzman (Argentyna, 15) - Jaume Munar (Hiszpania) 2:6, 6:7(3), 6:2, 6:2, 6:2
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 9) - Camilo Ugo Carabelli (Argentyna, Q) 6:0, 6:3, 6:4
Filip Krajinović (Serbia) - Borna Gojo (Chorwacja, Q) 7:6(5), 6:2, 5:7, 6:1
Botic van de Zandschulp (Holandia, 26) - Fabio Fognini (Włochy) 6:4, 7:6(2), 3:2 i krecz
Rafael Nadal (Hiszpania, 5) - Corentin Moutet (Francja, WC) 6:3, 6:1, 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Sebastian Baez (Argentyna) 2:6, 4:6, 6:1, 6:2, 7:5
Brandon Nakashima (USA) -  Tallon Griekspoor (Holandia) 7:6(6), 6:4, 6:2
John Isner (USA, 23) - Gregoire Barrere (Francja, WC) 6:4, 6:4, 3:6, 7:6(5)
Bernabe Zapata Miralles (Hiszpania, Q) - Taylor Fritz (USA, 13) 3:6, 6:2, 6:2, 6:3
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 10) - Jason Kubler (Australia, Q) 6:3, 6:4, 6:3
Karen Chaczanow (21) - Hugo Dellien (Boliwia) 4:6, 6:4, 7:6(1), 6:3
Sebastian Korda (USA, 27) - Richard Gasquet (Francja) 7:6(5), 6:3, 6:3
Carlos Alcaraz (Hiszpania, 6) - Albert Ramos (Hiszpania) 6:1, 6:7(7), 5:7, 7:6(2), 6:4

I runda:

wtorek, 24 maja

Alex Molcan (Słowacja) - Federico Coria (Argentyna) 6:3, 6:4, 3:6, 6:3
Sebastian Korda (USA, 27) - John Millman (Australia) 6:1, 7:5, 7:6(6)
Richard Gasquet (Francja) - Lloyd Harris (RPA) 6:1, 6:3, 6:4
Casper Ruud (Norwegia, 8) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, WC) 6:7(6), 7:6(4), 6:2, 7:6(0)
Emil Ruusuvuori (Finlandia) - Ugo Humbert (Francja) 6:2, 2:6, 6:7(4), 6:4, 6:2
Joao Sousa (Portugalia) - Chun-Hsin Tseng (Tajwan, Q) 6:7(5), 6:1, 4:6, 6:1, 6:4
Lorenzo Sonego (Włochy, 32) - Peter Gojowczyk (Niemcy) 6:2, 6:2, 6:1
Frances Tiafoe (USA, 24) - Benjamin Bonzi (Francja) 7:5, 7:5, 7:6(5)
David Goffin (Belgia) - Jiri Lehecka (Czechy) 6:4, 4:6, 6:4, 6:4
Marco Cecchinato (Włochy) - Pablo Andujar (Hiszpania) 4:6, 4:6, 6:0, 7:5, 6:0
Hubert Hurkacz (Polska, 12) - Giulio Zeppieri (Włochy, Q) 7:5, 6:2, 7:5
Holger Rune (Dania) - Denis Shapovalov (Kanada, 14) 6:3, 6:1, 7:6(4)
Henri Laaksonen (Szwajcaria) - Pedro Martinez (Hiszpania) 2:6, 6:4, 6:4, 7:6(1)
Hugo Gaston (Francja) - Alex de Minaur (Australia, 19) 4:6, 6:2, 6:3, 0:6, 7:6(4)
Zdenek Kolar (Czechy, Q) - Lucas Pouille (Francja, WC) 6:3, 4:6, 7:5, 6:4
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 4) - Lorenzo Musetti (Włochy) 5:7, 4:6, 6:2, 6:3, 6:2
Andriej Rublow (7) - Soonwoo Kwon (Korea Południowa) 6:7(5), 6:3, 6:2, 6:4
Federico Delbonis (Argentyna) - Adrian Mannarino (Francja) 6:1, 7:6(1), 6:2
Ilja Iwaszka - Benoit Paire (Francja) 6:3, 7:5, 1:6, 7:5
Cristian Garin (Chile) - Tommy Paul (USA, 30) 5:7, 6:1, 6:2, 6:3
Roberto Carballes (Hiszpania) - Oscar Otte (Niemcy) 7:6(5), 6:1, 3:6, 2:6, 6:3
Jannik Sinner (Włochy, 11) - Bjorn Fratangelo (USA, Q) 6:3, 6:2, 6:3
Gilles Simon (Francja, WC) - Pablo Carreno (Hiszpania, 16) 6:4, 6:4, 4:6, 1:6, 6:4
Steve Johnson (USA) - Jiri Vesely (Czechy) 6:7(4), 7:6(4), 6:3, 6:2
Aleksander Bublik (Kazachstan) - Arthur Rinderknech (Francja) 6:2, 6:4, 6:4
Laslo Djere (Serbia) - Ricardas Berankis (Litwa) 6:4, 6:4, 6:4
Danił Miedwiediew (2) - Facundo Bagnis (Argentyna) 6:2, 6:2, 6:2

poniedziałek, 23 maja

Novak Djoković (Serbia, 1) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:3, 6:1, 6:0
Borna Gojo (Chorwacja, Q) - Alessandro Giannessi (Włochy, LL) 6:4, 6:7(3), 6:7(4), 7:6(4), 6:4
Filip Krajinović (Serbia) - Reilly Opelka (USA, 17) 7:6(5), 6:2, 6:3
Corentin Moutet (Francja, WC) - Stan Wawrinka (Szwajcaria) 2:6, 6:3, 7:6(2), 6:3
Rafael Nadal (Hiszpania, 5) - Jordan Thompson (Australia) 6:2, 6:2, 6:2
Sebastian Baez (Argentyna) - Dusan Lajović (Serbia) 6:3, 3:6, 6:4, 6:3
Brandon Nakashima (USA) - Kamil Majchrzak (Polska) 6:4, 2:6, 4:6, 7:6(3), 6:2
Taylor Fritz (USA, 13) - Santiago Fa Rodriguez Taverna (Argentyna, Q) 7:6(2), 3:6, 6:3, 4:6, 6:4
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 10) - Manuel Guinard (Francja, WC) 7:5, 6:2, 6:0
Pedro Cachin (Argentyna, LL) - Norbert Gombos (Słowacja, Q) 6:1, 3:6, 6:2, 6:3
Daniel Evans (Wielka Brytania, 29) - Francisco Cerundolo (Argentyna) 7:6(3), 6:4, 6:4
Mikael Ymer (Szwecja) - James Duckworth (Australia) 6:2, 6:4, 6:2
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 22) - Maxime Cressy (USA) 3:6, 2:6, 7:6(8), 6:4, 6:4
Mackenzie McDonald (USA) - Franco Agamenone (Włochy, LL) 1:6, 6:2, 6:3, 7:6(3)
Marton Fucsovics (Węgry) - Geoffrey Blancaneaux (Francja, Q) 6:2, 6:4, 6:4
Marin Cilić (Chorwacja, 20) - Attila Balazs (Węgry) 6:0, 6:1, 6:2
Miomir Kecmanović (Serbia, 28) - Tomas Martin Etcheverry (Argentyna) 6:3, 7:5, 6:3

niedziela, 22 maja

Aljaz Bedene (Słowenia) - Christopher O'Connell (Australia, WC) 6:2, 6:4, 6:7(5), 6:1
Pablo Cuevas (Urugwaj) - Jenson Brooksby (USA, 31) 6:2, 6:1, 6:2
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) - Marcos Giron (USA) 6:1, 6:1, 6:1
Borna Corić (Chorwacja) - Carlos Taberner (Hiszpania) 3:6, 6:2, 6:3, 6:1
Jaume Munar (Hiszpania) - Daniel Altmaier (Niemcy) 6:1, 6:3, 4:6, 6:3
Diego Schwartzman (Argentyna, 15) - Andriej Kuzniecow (Q) 6:3, 1:6, 6:4, 6:2
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 9) - Juan Pablo Varillas (Peru, Q) 2:6, 2:6, 6:1, 6:3, 6:3
Camilo Ugo Carabelli (Argentyna, Q) - Asłan Karacew 6:3, 4:6, 6:4, 3:6, 7:6(5)
Botic van de Zandschulp (Holandia, 26) - Paweł Kotow (Q) 6:3, 3:6, 6:3, 6:2
Fabio Fognini (Włochy) - Alexei Popyrin (Australia) 6:4, 7:5, 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Sebastian Ofner (Austria, Q) 6:2, 6:4, 6:4
Tallon Griekspoor (Holandia) - Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania, 25) 2:6, 6:0, 6:4, 6:3
John Isner (USA, 23) - Quentin Halys (Francja) 7:6(3), 4:6, 7:6(1), 7:6(6)
Gregoire Barrere (Francja, WC) - Taro Daniel (Japonia) 3:6, 6:2, 0:6, 6:3, 6:4
Bernabe Zapata Miralles (Hiszpania, Q) - Michael Mmoh (USA, WC) 7:6(7), 6:3, 7:5
Jason Kubler (Australia, Q) - Denis Kudla (USA) 7:6(5), 7:6(2), 7:6(3)
Hugo Dellien (Boliwia) - Dominic Thiem (Austria) 6:3, 6:2, 6:4
Karen Chaczanow (21) - Nuno Borges (Portugalia, Q) 6:3, 2:6, 6:4, 6:4
Albert Ramos (Hiszpania) - Thanasi Kokkinakis (Australia) 6:4, 4:6, 6:4, 7:6(5)
Carlos Alcaraz (Hiszpania, 6) - Juan Ignacio Londero (Argentyna, LL) 6:4, 6:2, 6:0

Czytaj także:
Jest drabinka Rolanda Garrosa. Kto na drodze Igi Świątek?
Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak poznali drabinkę Rolanda Garrosa

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Świątek zajrzała do pucharu, a tam... Musisz obejrzeć to nagranie
Czy Hubert Hurkacz osiągnie ćwierćfinał?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×