Zapanowała "Świątkomania"! "Takiej publiki to tu nie było od ponad 30 lat"

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Iga Świątek
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

Środowy występ Igi Świątek na kortach warszawskiej Legii przyciągnął na trybuny tłumy kibiców. To było wielkie święto tenisa w stolicy! Zobacz filmy.

W tym artykule dowiesz się o:

Iga Świątek w I rundzie turnieju WTA BNP Paribas Poland Open w Warszawie (z pulą nagród 251 750 dolarów) zagrała z Magdaleną Fręch (relacja TUTAJ). Mecz wzbudził ogromne zainteresowanie wśród fanów tenisa.

Na obiekcie Legia Tenis & Golf przy ul. Myśliwieckiej pojawiły się tłumy ludzi. "Tak wyglądają trybuny Legii. Takiej publiki to tu nie było od ponad 30 lat" - relacjonował na Twitterze Adam Romer z magazynu "Tenisklub".

Na filmie udostępnionym przez dziennikarza na portalu społecznościowym (patrz poniżej) widzimy, jak wyglądała frekwencja na trybunach przed polsko-polskim pojedynkiem na BNP Paribas Poland Open.

Nagranie z widokiem na trybuny zamieścił na Twitterze również Dominik Senkowski (sport.pl). "Pełne trybuny na kortach Legii Warszawa na meczu Igi Świątek z Magdaleną Fręch. Wielkie święto polskiego tenisa w stolicy!" - podkreślił w opisie materiału.

Zobacz: Ta kwota robi wrażenie. Tyle zebrali Iga Świątek i przyjaciele

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tak się bawili reprezentanci Polski

Źródło artykułu: