Djoković nagle usłyszał "zamknij się". Błyskotliwa reakcja! [WIDEO]

Okrzyki kibiców skutecznie potrafią rozproszyć uwagę tenisistów. Do takiej sytuacji doszło podczas ostatniego meczu Novaka Djokovicia. Nagle z trybun padły słowa... "zamknij się".

Mateusz Kozanecki
Novak Djoković Twitter / Australian Open / Na zdjęciu: Novak Djoković
W meczu II rundy Australian Open Novak Djoković zmierzył się z Francuzem Enzo Couacaudem. Serb pewnie wygrał pierwszego seta, tracąc w nim tylko jednego gema.

W drugim niespodziewanie przegrał po tie-breaku. Na początku kolejnej partii, przy prowadzeniu Djokovicia, na trybunach doszło do niecodziennej sytuacji.

Gdy Serb szykował się do serwisu, jeden z kibiców zaczął głośno krzyczeć. Zanim Djoković zdążył zareagować, odezwał się inny z fanów.

"Zamknij się" - krzyknął w kierunku osoby, która przeszkadzała w grze. Djoković skwitował to krótkim "dziękuję". Wszystko zobaczyć można na nagraniu poniżej.

Komentatorzy podsumowali całą sytuację, że pozwoliła rozluźnić się Serbowi po przegranym drugim secie. Kolejną partię wygrał 6:2.