Po tej akcji Novak Djoković bił brawo Hubertowi Hurkaczowi [WIDEO]

Polak starał się postawić jak najmocniejszy opór Novakowi Djokoviciowi w przegranym w dwóch setach meczu. Jedna z akcji Huberta Hurkacza zrobiła wrażenie na przeciwniku.

Hubert Hurkacz w meczu z Novakiem Djokoviciem Archiwum prywatne / Tennis TV / Hubert Hurkacz w meczu z Novakiem Djokoviciem
Tenisiści przystąpili do meczu w Dubaju po serii wygranych. Novak Djoković nie znalazł pogromcy od początku 2023 roku, a za nim są turniejowe zwycięstwa w Australian Open i w Adelejdzie. Z kolei Hubert Hurkacz przyleciał do Zjednoczonych Emiratów Arabskich po podniesieniu trofeum w Marsylii.

Do najlepszej czwórki imprezy w Dubaju wszedł w czwartek Novak Djoković, który zwyciężył z reprezentantem Polski w dwóch setach 6:3, 7:5. Różnica między tenisistami była niewielka, ale w obu partiach stawiał na swoim doświadczony Serb.

Do jednej z efektownych akcji Huberta Hurkacza doszło w jego gemie serwisowym. Reprezentant Polski potrafił w niej widowiskowo przejść z obrony do ataku. Novak Djoković próbował zapunktować między innymi lobem, ale Hurkacz odpowiedział na niego zagraniem między nogami. Niewiele później pretendent huknął z woleja na zakończenie wymiany.

Novak Djoković wyraźnie nie był zadowolony z oddania inicjatywy i ostatecznie punktu, ale uhonorował Huberta Hurkacza brawami. Także triumfator wszystkich turniejów wielkoszlemowych był pod wrażeniem gry Polaka. Akcję można zobaczyć poniżej:

Czy Novak Djoković wygra turniej w Dubaju?