Wielki gest sponsora dla Igi Świątek

Iga Świątek w sobotę przystąpiła do walki o trzeci tytuł na kortach Rolanda Garrosa i mogła liczyć na wsparcie swoich sponsorów. Jeden z nich, specjalnie na tę okazję... zmienił nazwę na Twitterze.

MB
Iga Świątek PAP/EPA / CHRISTOPHE PETIT TESSON / Iga Świątek
Liderka światowego rankingu w sobotnie popołudnie na paryskiej mączce rozpoczęła finałowy bój z Karoliną Muchova. Polsko-czeska rywalizacja dostarcza kibicom ogromną dawkę emocji. Właśnie trwa trzeci set i trudno wyrokować, która z tenisistek sięgnie po tytuł.

Iga Świątek podczas French Open może liczyć na wsparcie swoich fanów, ale to nie wszystko. Raszyniankę na każdym kroku wspierają także sponsorzy, a jeden z nich zdecydował się na bardzo miły gest.

Mowa o Tecnifibre, czyli francuskim producencie sprzętu sportowego, specjalizującego się w tenisie i squashu. Firma - specjalnie na finał Rolanda Garrosa - zmieniła swoją nazwę na Twitterze na... "Swiateknifibre".

Wpis na Twitterze możesz zobaczyć poniżej:

Czytaj także:
"Cała na biało". Tak Iga Świątek wyszła na finał Rolanda Garrosa
"Te detale". Tylko spójrz, co Świątek miała na rakiecie 

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękna partnerka Arkadiusza Milika zakończyła pewien etap


Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×