Hurkacz ujawnił swoje sekrety. Niektóre informacje zaskakują

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Getty Images / / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
zdjęcie autora artykułu

Korzystając z chwili wolnego od kolejnych turniejów, Hubert Hurkacz zaprosił użytkowników Twittera do zadawania mu pytań. Za pomocą tej platformy przeprowadził tzw. "Q&A", dzięki czemu dowiedzieliśmy się kilku nieznanych dotąd rzeczy.

W tym artykule dowiesz się o:

"Q&A", czyli questions and answers to popularna w sieci metoda do tego, by dać się poznać bliżej czy ujawnić swoje sekrety. Najczęściej zadawane pytania dotyczą codziennych tematów, jak ulubione jedzenie, film czy sposób na spędzanie wolnego czasu. Podobnie było w przypadku Huberta Hurkacza, który całą zabawę z użytkownikami Twittera urządził w sobotnie popołudnie.

I tak dowiedzieliśmy się, że w dzieciństwie ulubioną potrawą tenisisty z Wrocławia była pizza, że gdyby nie grał w tenisa to chciałby brać udział w wyścigach samochodowych oraz że lubi zarówno książki, jak i filmy, lecz gdyby miał wskazać co bardziej, to jednak postawiłby na kinematografię.

Jeśli chodzi o literaturę, Hurkacz ceni sobie dzieła pióra amerykańskiego pisarza, Roberta Ludluma. W temacie filmów, jako swoje ulubione wskazał trzy tytuły: "Papillon", "Złap mnie jeśli potrafisz" i "Podejrzani" (org. "Usual Suspects"). Rozsławił też polską produkcję, bowiem na pytanie o ulubioną komedię napisał, że jest to "Kiler" reżyserii Juliusza Machulskiego.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Dzieci Kardashian oszalały. Gwiazdor spełnił ich marzenie

Jedną z pasji Huberta Hurkacza jest Formuła 1, którą zaczął oglądać kilka lat temu. Jednym z jego marzeń jest obejrzeć wyścig na żywo, ale jak na razie nie miał takiej możliwości. Zdradził przy tym, że obecnie najbardziej kibicuje Charlesowi Leclercowi, natomiast jego ulubionym byłym kierowcą jest Ayrton Senna.

Wyjawił także, że spośród turniejów tenisowych najbardziej lubi Wimbledon, a uprawianie tego sportu rozpoczął dzięki jednemu z jego rodziców. "Moja mama grała w tenisa i tak to się zaczęło" - napisał.

Z pozostałych pytań dowiadujemy się, że ulubione miejsce Hurkacza we Wrocławiu to jego dom, a w wolnym czasie lubi czerpać przyjemność z jazdy samochodem, grać w golfa lub spotykać się z przyjaciółmi.

Łącznie Hubert Hurkacz w ciągu mniej więcej dwóch godzin odpowiedział na kilkanaście pytań. Polak zapewnił, że w niedzielę będzie kontynuować "Q&A" i zaprosił użytkowników na drugą turę.

Czytaj również: Hubert Hurkacz zaczyna amerykańskie lato Kapitalne uderzenie Igi Świątek [WIDEO]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)