WTA Pekin. Warwara Graczewa - Iga Świątek. Kiedy mecz? O której?

We wtorek po dniu przerwy do gry wróci Iga Świątek. W drugiej rundzie turnieju WTA 1000 w Pekinie zmierzy się z Warwarą Graczewą. Sprawdź, gdzie oglądać jej mecz w telewizji oraz w internecie.

JF
Iga Świątek WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Iga Świątek
WTA Pekin. Warwara Graczewa - Iga Świątek. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Po przyjeździe do Azji Iga Świątek przystąpiła do turnieju w Tokio, gdzie odpadła już na etapie ćwierćfinału. Jej kolejnym przystankiem była stolica Chin, a mianowicie Pekin. Tam rozpoczęła rywalizację od meczu z Sarą Sorribes, który udało jej się wygrać. Z tego powodu teraz zmierzy się z Warwarą Graczewą, która w ostatnim czasie zyskała obywatelstwo francuskie.

Obie tenisistki dotychczas nie miały okazji ze sobą rywalizować. Stąd też pojedynek w Pekinie będzie ich pierwszym, a jego faworytką będzie oczywiście Polka.

W przypadku, gdy Świątek ogra Graczewą, zmierzy się w kolejnej rundzie z rodaczką Magdą Linette. Mecz naszej tenisistki i Francuzki odbędzie się około godziny 10:30 czasu polskiego. Transmisja dostępna będzie na kanale Canal+ Sport.

Warwara Graczewa - Iga Świątek w internecie. Stream online

Mecz Warwara Graczewa - Iga Świątek zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Warwara Graczewa - Iga Świątek: 03.10.2023 (wtorek), godz. ok. 10:30. Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Czy Iga Świątek wygra?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×