Zdjęcie jest już w sieci. Zobacz, z kim zjadła obiad Sabalenka

Aryna Sabalenka korzysta na całego z przerwy pomiędzy sezonami. Białoruska tenisistka tym razem spotkała się z przyjaciółką z kortów i widać, że sportsmenki świetnie się bawiły.

RC
Aryna Sabalenka Instagram / Na zdjęciu: Aryna Sabalenka
Miniony sezon przyniósł nam ogromne emocje kobiecym tenisie. Początkowo przez wiele miesięcy liderką rankingu WTA była Iga Świątek, ale potem straciła prowadzenie na rzecz Aryny Sabalenki. Polka jednak odgryzła się na finiszu i wygrywając WTA Finals, znowu stała się pierwszą rakietą świata.

Białorusinka po ostatnim turnieju skupiła się na odpoczynku. Niedawno wznowiła treningi, ale nadal stara się wykorzystywać wolne chwile, aby jak najlepiej zregenerować się przed kolejnym wymagającym rokiem.

Sabalenka obecnie przebywa w Dubaju. Tak wynika z jej aktywności w mediach społecznościowych. Pochwaliła się także wyjątkowym spotkaniem z koleżanką z kortów, czyli Paulą Badosą.

Tenisistki łączą bardzo bliskie relacje. Wygląda na to, że się przyjaźnią, o czym świadczą komentarze białoruskiej tenisistki na Instagramie. "Niedzielny obiad z moim kochaniem" - napisała Sabelnka na zdjęciu. Z kolei w poście na swoim koncie dodała: "bratnia dusza".
Fot. Instagram Fot. Instagram

Słynna Niemka wybrała Sabalenkę, a nie Świątek. Wytłumaczyła dlaczego >>
A jednak bez Sabalenki? Nie spełnia jednego wymogu >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Zrobił to na siedząco. Po prostu magia
Czy Sabalenka w 2024 roku wyprzedzi Świątek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×