Polska tenisistka ogłosiła radosną nowinę. I to jak! "Kopiuj wklej".

Alicja Rosolska po raz drugi została mamą. Polska tenisistka pokazała synka w mediach społecznościowych i opatrzyła fotografię wymownym podpisem. Trudno dostrzec jakąkolwiek różnicę!

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Alicja Rosolska WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: Alicja Rosolska
Alicja Rosolska w trakcie US Open 2023 przekazała ważną wiadomość i wyjaśniła, dlaczego nie zdecydowała się na start w wielkoszlemowym turnieju. Okazało się, że 37-latka spodziewa się narodzin drugiego dziecka.

"Ach, tęsknie za US Open w tym roku! Ale mama mówi, że wrócimy tu w 2024 roku, kiedy na świat przyjdzie mój mały braciszek" - napisała we wrześniu na Instagramie Rosolska, dodając fotografię swojego synka - Charliego.

W lutym na świat przyszedł jego brat - Hugo. Polska tenisistka pochwaliła się w niedzielę szczęśliwą nowiną i opublikowała w mediach społecznościowych rozczulający kolaż zdjęć. I jeszcze ten podpis!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękny gest tenisisty. Kamera wszystko wyłapała

"Trzy lata później... Copy & paste" - napisała zawodniczka. O co dokładnie chodzi? Alicja Rosolska zrobiła dokładnie to samo, co trzy lata temu i przebrała swoją pociechę w body z logo Batmana. Po lewej stronie widzimy Charliego, a po prawej - Hugo.

I faktycznie, słowa "kopiuj i wklej" nie są tu przypadkowe, ponieważ trudno na załączonym obrazku dostrzec jakąkolwiek różnicę. Bracia są niczym dwie krople wody. Post Alicji Rosolskiej można zobaczyć poniżej:

Czytaj także:
Świątek z tytułem. Zarobiła fortunę
Nagrało się. Zobacz, jaki gest dla Świątek zrobił znany dziennikarz

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×